رئیس منطقه ۷ دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور:

اصفهان تنها استان فاقد آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران در کشور بود

بسید حسین مدنی صبح امروز در مراسم افتتاحیه و جشن بهره‌برداری از ساختمان جدید آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران اصفهان اظهار کرد: امروز یک روز به‌یادماندنی برای دانشگاه فنی و حرفه‌ای در کل کشور است چراکه شاهد افتتاح دانشگاهی هستیم که خدمات آموزشی بی‌نظیری نسبت به دیگر دانشگاه‌ها ارائه می‌کند.

وی در ادامه افزود: اکثر دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در دانشکده‌های اصفهان در حین تحصیل وارد بازار کار شده و شاغل هستند که دعای خیر آن‌ها پس از فارغ‌التحصیلی‌شان برای دست‌اندرکاران و اساتید این دانشگاه خواهد بود.

رئیس منطقه ۷ دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور با اشاره به لزوم توسعه فضای آموزشی در دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران اصفهان گفت: توسعه فضای کارگاهی و آموزشی قطعاً سهم عمده‌ای در بهره‌وری کمی و کیفی این دانشکده خواهد داشت که امیدوارم این مهم نیز همچون دیگر اقدامات مورد توجه مسئولان قرار گیرد و محقق شود.

مدنی تصریح کرد: اصفهان تنها استان فاقد آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران در کشور بود که به اهتمام مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور این آموزشکده در اصفهان تأسیس شد.

رئیس دانشکده فنی شهید محسن مهاجر اصفهان عنوان داشت: زیربنای این آموزشکده دارای مساحتی بالغ بر ۷ هزار ۲۰۰ مترمربع است و مساحتی بالغ بر ۳ هزار و ۸۵۵ مترمربع نیز برای خوابگاه این دانشکده در نظر گرفته شده است و یک میلیارد تومان دیگر برای تکمیل آن نیاز است؛ تاکنون ۳۱ میلیارد تومان برای تکمیل ساختمان و تجهیزات این ساختمان هزینه شده که امیدواریم تا پایان سال ۹۵ به بهره‌برداری کامل برسد.