به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، رضا منصوری امروز  از اعزام هشت تیم پزشکی به مناطق سیل‌زده استان لرستان خبر داد و اظهار داشت: با توجه شرایط کشور و وقوع سیلاب در برخی استان‌ها و نیاز مردم سیل‌زده به خدمات بهداشتی و درمانی، بسیج جامعه  پزشکی استان کرمانشاه بنابر وظیفه دینی و انسانی خود تصمیم به اعزام پزشکان متخصص در تیم‌های مختلف پزشکی گرفته است.

مسؤول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه افزود: در حال حاضر ۲۴ نفر از پزشکان در تخصص‌های مختلف در مناطق سیل‌زده استان لرستان مشغول به امداد‌رسانی هستند.

وی افزود: آخرین تیم اعزامی به منطقه که شامل پنج پزشک، هفت پرستار، پنج ماما، چهار کارشناس بهداشت محیط و ۲ روانپزشک است، تاکنون موفق به ویزیت ۴۷۸ نفر در مناطق صعب‌العبور کاکاوند و روستاهای اطراف شده‌اند.

منصوری با اشاره به فعالیت‌های جهادی بسیج جامعه  پزشکی استان کرمانشاه، گفت: طی روزهای گذشته که شاهد بحران سیل در مناطق سیل‌زده استان کرمانشاه بودیم تیم پزشکی بسیج جامعه پزشکی استان طبق معمول در منطقه حضور یافت و امدادها و اقدامات لازم پزشکی را در قالب ۱۴ تیم پزشک متخصص و عمومی انجام داد.

انتهای پیام/پ