به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از اراک، سید مهدی مقدسی در آیین تجلیل از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر استان مرکزی اظهار کرد: ۷۰۰ هزار داوطلب در کشور و ۶ هزار داوطلب در استان مرکزی به صورت خودجوش در حال خدمت به مردم هستند.

وی ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت‌های ارزشمند داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر در شاخه‌ها و حوزه‌های مختلف امدادی و جوانان و داوطلبان حضور مؤثری در عرصه‌های بین‌المللی دارند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی نیز در ادامه این همایش با اشاره به وجود ۱۱ شعبه و ۴۲ خانه هلال احمر و ۶ هزار داوطلب گفت: جمعیت هلال احمر در قالب طرح‌های مختلف چون فرشتگان مهر، ارمغان مهر و همای سعادت خدمات امدادی به مردم استان مرکزی ارائه می‌دهد.

محمد محمدی با اشاره به فعالیت و خدمات داوطلبان جمعیت هلال احمر در قالب چندین طرح به زلزله‌زدگان کرمانشاه تصریح کرد: در ساعات اولیه زلزله ۶۰ تیم از تیم‌های تخصصی جمعیت هلال احمر استان در قالب امدادگران و داوطلبان به منطقه زلزله‌زده کرمانشاه اعزام شدند و ۲۰۰ نفر از نیروهای جمعیت در قالب تیم‌های سحر در استان مرکزی در شعب و پایگاه‌های جمعیت هلال احمر استان برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردمی استان مستقر شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با تأکید بر اینکه ۳۲۷ محموله کمک‌های مردمی از استان مرکزی به ارزش ۶ میلیارد تومان به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه ارسال شد، خاطرنشان کرد: ارسال کمک‌های مردمی در قالب ۱۴۷ کانکس و ساخت ۶۰ کانکس توسط داوطلبان از دیگر طرح‌های مؤثر جمعیت هلال احمر استان مرکزی است.

در این مراسم از ۳۰۰ داوطلب برتر در جمعیت هلال احمر استان با اهدای لوح و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/