به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای  با اشاره به وجود ۱۷۳ دانشکده در سراسر کشورگفت: این دانشگاه برای بروز رسانی کیفیت آموزشی در سال تحصیلی جدید ۱۷ راهبرد تعریف کرده است که در قالب ۶۷۱ برنامه عملیاتی اجرا می شود.

* موفقیت آموزش عالی در آموزش مهارتی است

وی افزود: به عقیده من موفقیت آموزش عالی در آموزش مهارتی است که در این راستا دانشگاه طی ۳ سال گذشته نسبت به تجهیز کارگاه های خود فعالیت های خوبی انجام داده است به طوری که در سال ۹۴-۹۵ مبلغ ۱۲ میلیارد تومان هزینه شده بود که در سال های ۹۵-۹۶  مبلغ ۲۰۱میلیارد بودجه به تجهیزات کارگاهی اختصاص یافت که در سال ۹۶-۹۷ این مبلغ به ۴۴۱ میلیارد تومان رسید که نشان از رشدو اهمیت مهارت افزایی دانشجویان دارد.

* امضاء ۱۲ تفاهم نامه  با استانداران

صالحی عمران تصریح کرد: یکی از فعالیت های خوب دانشگاه امضاء ۱۲ تفاهم نامه  با استانداران برای بازسازی و بروز رسانی تجهیزات کارگاه ها و آزمایشگاه هااست که پیش  بینی می شود ۹۰ میلیارد در این بخش بتوانیم هزینه کنیم.

* هدف دانشگاه افزایش کیفیت آموزشی است

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: امسال هدف دانشگاه افزایش کیفیت آموزشی است که در این رابطه چندین برنامه توانمند سازی برای اساتید خواهیم داشت.

انتهای پیام/