به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قرچک، محسن خرمی شریف شهردار قرچک صبح امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۵ پروژه عمرانی مدیریت شهری قرچک با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال با حضور محمد تقی‌زاده معاون امور عمرانی استانداری تهران فردا پنج‌شنبه ۲۳ خرداد به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: اولین پروژه استخر ولیعصر(عج) است که پس از ۳ سال تعطیلی با متراز ۱۵۰۰مترمربع با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی طبق استانداردهای روز دنیا و باکیفیت استخرهای درجه‌ یک بازسازی شده و فردا افتتاح می‌شود.

شهردار قرچک بیان کرد: دومین پروژه ۲ سوله چندمنظوره مدیریت بحران است که سال گذشته با حضور معاونین استاندار تهران کلنگ زنی شد، این ۲ پروژه به متراژ حدود ۱۱۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در بلوار شهید موثق پور طلاییه و بلوار ۹ دی پوئینک افتتاح خواهد شد.

خرمی شریف ادامه داد: پروژه سوله چندمنظوره مدیریت بحران شهر قرچک از مصوبات سفره یک‌روزه استاندار تهران به قرچک بود که به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: سومین پروژه شهری قرچک ۲ زمین چمن مصنوعی به متراژ حدود ۸۰۰ مترمربع با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال است که این پروژه‌ها توسط معاونین استاندار کلنگ زنی شده بود که با حضور محمدتقی زاده معاون امور عمرانی استانداری تهران و دیگر مسؤولین شهرستان افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار قرچک در روز ۳۰ ام اردیبهشت ماه سال‌جاری از افتتاح پروژه استخر قرچک در ماه مبارک رمضان خبر داده بود.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/ی