رئیس اداره ورزش و جوانان نجف آباد گفت: در هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی اسکیت آسیا که به میزبانی چین در حال برگزاری است، لعیا عربی اسکیت باز نجف آبادی تیم ملی موفق به کسب اولین نشان طلای تیم اعزامی ایران شد.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا ، سید محمد طباطبائی گفت: نیلوفر کرباسی و امیرمحمد سواری دیگر ورزشکاران شهرستان در ترکیب تیم ملی اسکیت ایران هستند که در این رقابت ها موفق به کسب گردن آویز برنز آسیا شدند.
وی درخشش بانوان شهرستان در مسابقات کیک بوکسینگ قهرمانی کشور در قم را دیگر خبر مهم حوزه ورزش دانست و اضافه کرد: در این دوره که حکم انتخابی تیم ملی را نیز دارد، راضیه مهدوری نشان نقره وزن منفی ۷۰ کیلوگرم و فاطمه وصیله ها عنوان سوم وزن منهای ۴۵ کیلوگرم نونهالان را در کنار برنز نگار بهجتی در منفی ۶۵ کیلوگرم رده سنی جوانان را کسب کردند.
وی ادامه داد: در مسابقات قهرمانی وزنه برداری کارگران استان نیز که با حضور ۲۷ ورزشکار از ۶ تیم به میزبانی ملک شهر برگزار شد، تیم نجف آباد با کسب ۵ نشان طلا، ۳ نقره و ۲ برنز بالاتر از سیمان سپاهان و فولاد مبارکه بر سکوی قهرمانی ایستاد.
طباطبائی اضافه کرد: از دیگر افتخارات ورزشی شهرستان طی روزهای اخیر می توان به قهرمانی اشکان رضائی در رقابت های ووشوی قهرمانی استان در سبک چانگ چوان به مربی گری سید مسعود رفیعی اشاره کرد.
وی با بیان اینکه هادی عرب کاراته کار نجف آبادی در ترکیب تیم ملی ایران جهت حضور در رقابت های قهرمانی جهان اتریش عضو شد، افزود: رسول سیروس و علیرضا مددی ۲ جوان بسکتبالیست شهرستان نیز در قالب تیم منتخب استان موفق به ایستادن بر سکوی سوم رقابت های قهرمانی کشور شدند.