فرمانده لشکر مردم پایه ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان گفت: دشمنان ما القا می‌کنند که جوانان امروز مثل جوانان دیروز نیستند، اما باید دانست که جوانان امروز همانند رزمندگان دیروز، پای اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

به گزارش ربیع به نقل از تسنیم ، سردار اصغر عرب پور ، با بیان اینکه جوانان امروز همانند رزمندگان دیروز پای اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی ایستاده‌اند، اظهار داشت: دشمنان ما قصد دارند تا به این گونه القا کنند که جوانان امروز مثل جوانان دیروز نیستند.

وی افزود: جوانان این مرز و بوم، هر جا لازم باشد، لباس جهاد بر تن می‌کنند و در برابر توطئه‌ها و زیاده خواهی‌های دشمنان می‌ایستند، نمونه‌ ایستادگی جوانان را می‌توان در تقدیم شهدای مدافع حرم شهرستان خمینی شهر مشاهده کرد که حقیقتاً در دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) خوش درخشیدند.

فرمانده لشکر مردم پایه ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان با اشاره به همراهی خود با رزمندگان خمینی‌شهری در دوران ۸ سال دفاع مقدس اضافه کرد: مردم خمینی شهر، مردمی مذهبی و با روحیه دفاعی بسیار خوب هستند و کارهای سخت و طاقت فرسا در دفاع مقدس را انجام می‌دادند و این مردم، در دوران کنونی نیز، جان بر کف هستند.

وی با اشاره به استقبال نیروهای مردمی برای حضور در سوریه گفت: برادران بسیجی، نیروهای نظامی و انتظامی و حتی بازنشستگان برای حضور در دفاع از حریم اهل‌بیت(ع) در سوریه به لشکر ۱۴ امام حسین(ع) مراجعه می‌کنند و با سیل عظیمی از درخواست‌ها مواجه هستیم اما خجالت زده‌ایم که نمی‌توانیم این سیل عظیم را اعزام کنیم.

سردار عرب پور ادامه داد: قرار نیست جمهوری اسلامی ایران نیروی انبوه در سوریه داشته باشد و تعدادی نیرو به صورت مستشاری و در بخش‌های فرماندهی و تخصصی اعزام می‌شوند، در حال حاضر اولویت اعزام، با بسیجیانی است که در گردان‌های امام حسین(ع) آموزش دیده باشند اما این اعزام‌ها بر اساس ظرفیت صورت می‌پذیرد.

وی گفت: مردم آمادگی زیادی برای دفاع از اسلام دارند اما ما بر اساس نیاز و میزان سهمیه‌ای که اعلام می‌شود، می‌توانیم نیرو اعزام کنیم، البته استان اصفهان اعزام‌های خوبی داشته و تا کنون بچه‌های اصفهان در سوریه خوش درخشیدند.