رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان در همایش پلیس و اصناف با اشاره به همکاری خوب اصناف با اپلیس اظهار داشت: در عرصه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیروی انتظامی در سالی که به نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری شده این موضوع را در اولویت ماموریت های خود قرار داد و توانستیم با همکاری اصناف فضای بازر بزرگ اصفهان را برای قاچاقچیان کالا نا امن کنیم.

به گزارش ربیع به نقل از  پایگاه خبری پلیس ، سرهن “ستار خسروی ” در این همایش از شناسنامه دار کردن انبارهای سطح استان خبر داد و گفت: دراین طرح اگرانبارداری اقدام به نگهداری کالای قاچاق کند با وی برخورد قانونی صورت می گیرد که مهمترین فایده این طرح را می توان سرگردانی قاچاقچیان کالا برای نگهداری کالای خود دانست.

سرهنگ خسروی با انتقاد از برخی تولید کنندگان داخلی که به بهانه مبارزه با قاچاق کالا اقدام به گران کردن کالاهای خود می کنند گفت: پلیس مبارزه با قاچاق کالا در مبدا اصلی ، مبادی ورودی و انبارها قبل از توزیع برای مصرف کننده تشدید کرده وباید از تولید کنندگان داخلی پرسید چرا در چنین زمانی که مبارزه با قاچاق کالای خارجی شدت پیدا کرده قیمت های خود را افزایش می دهند .

رئیس پلیس آگاهی استان به استفاده از تجهیزات و فناوری های روز برای افزایش ایمنی بیشتر صنوف، استفاده از نگهبان محله که تحت پوشش پلیس پیشگیری ناجا فعالیت می کنند و رعایت توصیه های پلیس توسط متصدیان صنوف را مورد تاکید قرار داد .

سرهنگ خسروی به موضوع اعلام ساعت خاموشی در بین برخی واحدهای صنفی مانند طلافروشی ها اشاره کرد و اظهار داشت: اگر پلیس ساعتی را برای تعطیل کردن صنفی مانند طلافروشی ها اعلام می کند تنها برای حفظ امنیت آنها در برابر مجرمان است.