جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در همایش پلیس و اصناف که به مناسبت گرامیداشت هفته ناجا با حضور روسای اتحادیه های صنوف استان برگزار شد گفت: یکی از راهبردهای ویژه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در تمام ابعاد زندگی اجتماعی، تعامل با اقشار مختلف جامعه است .

به گزارش خبرگزاری ربیع ، سرهنگ “حسین حسین زاده ” در همایش پلیس و اصناف اظهار داشت: ارتباط خوبی بین فرماندهی انتظامی استان و اتحادیه های اصناف برقرار شده و نتیجه این تعامل و همکاری منجر شده تا امنیت بهتری را در حوزه های قاچاق، امنیت اخلاقی، پیشگیری از جرایم خصوصاً سرقت و سایر موارد در سطح بازار بزرگ اصفهان شاهد باشیم.

این مقام مسئول بابیان اینکه بازار بزرگ اصفهان امروزدر سطح کشور از اعتبار وی‍ژه ای برخوردار است اظهار داشت: مجموعه پلیس استان خود را ملزم به حفظ امنیت این بازار می دانند و تمام تلاش خود را در راستای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد امنیت اقتصادی که بستر ساز اقتصاد مقاومتی و حمایت تولید ملی است بکار می بندد.

جانشین فرمانده انتظامی استان از اصناف، به عنوان بازوی پلیس در عرصه امنیت اقتصادی یاد کرد و اظهار داشت: اصناف نقش ویژه ای می توانند در تولید امنیت و پیشرفت چرخه اقتصاد استان ایفا کنند و مسماً همکاری ، همدلی و همزبانی صنوف در طول سال با خادمان خود در نیروی انتظامی باعث می شود شاهد افزایش روز افزون و ارتقای امنیت در جامعه باشیم.

وی افزود: اگر واحدهای صنفی به توصیه های پلیس با دقت توجه کنند، اگر موارد مشکوک را به ما اطلاع دهند و اگر در صورت مشاهده تخلفی در بین همکاران به یکدیگر امر به معروف و نهی از منکرنمایند کمتر با مشکلات در سطح بازار مواجه خواهیم شد.

سرهنگ حسین زاده با بیان اینکه پلیس در خدمت اصناف است اظهار داشت: مجموعه فرماندهی انتظامی استان آماده دریافت هرگونه انتقاد و یا پیشنهادی از سوی مدیران و اتحادیه های اصناف در خصوص بهتر شدن عملکرد خود است و از نظرات بجا و شایسته آنان استقبال می کند.