جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان گفت: نیروهای فداکار و مخلص ایران اسلامی امروز کمر داعش را در کشور عراق و سوریه شکسته اند و سربازان گمنام امام زمان (عج) اجازه نفوذ آنها به داخل کشور را نمی دهند.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، امروز به برکت جانفشانی مدافعان حرم و مرزبانان هوشیار و سخت کوش نیروی انتظامی، ایران اسلامی یکی از امن ترین کشورهای دنیا است.
حسین حسین زاده جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان در خصوص امنیت مرزهای کشور ایران اظهار کرد: پاریس که قلب اروپا است و از هوشمندترین و پیشرفته ترین تجهیزات برای تامین امنیت شهروندان برخوردار است داعش ظرف ۳۰ ثانیه هفت بمب را در این شهر منفجر کرد و این درحالی است که نیروهای فداکار و مخلص ایران اسلامی امروز کمر داعش را در کشور عراق و سوریه شکسته اند و سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای سخت کوش انتظامی اجازه نفوذ آنها به داخل کشور را نمی دهند.
حسین زاده اظهار داشت: قطعاً این گونه شجاعت ها و رشادت ها ما را دلگرم کرده  و انگیزه لازم را می دهد تا به مردم بیشتر خدمت کنیم  و در جهت ارتقای سطح امنیت و احساس امنیت تلاش نماییم.
وی عدم احساس مسئولیت برخی از شهروندان در مقابل حوادث و اتفاقات درون شهر را آفتی برای جامعه امروز و سنگین شدن وظایف پلیس قلمداد کرد و اظهار داشت: یکی از راه های ارتقای امنیت در جامعه، مشارکت عمومی است و زمانی مردم می توانند از امنیت بالایی برخوردار شوند که خود را در این امر سهیم بدانند.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: در کشورهای پیشرفته دنیا مجرمان پیش از اینکه از پلیس بترسند از پیرمرد و پیرزنی می ترسند که در تراس خانه  خود نشسته و با دقت و ظرافت کامل به خیابان نگاه می کند و به اتفاقاتی را در آن حوالی می افتد حساس هستند.
وی با بیان اینکه نیروی انتظامی به دنبال استفاده از مشارکت عمومی در تامین امنیت است اظهارداشت: یکی از زمینه ها و بستر های خوب این مشارکت در موسسات خدمات حفاظتی و مراقبتی و توسط نگهبانان محله نمود پیدا می کند.
حسین زاده با اشاره به نقش تاثیرگذار نگهبانان محله در کاهش و کنترل جرایم، توسعه نگهبانان محله را امری اجتناب ناپذیر عنوان کرد و اظهار داشت: پلیس اصفهان طرحی را در دستور کار دارد که از این افراد تحت حمایت های ویژه انتظامی و قضایی قرار بگیرند.