نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: آتش نشانان اصفهانی الگویی برای همکاران خود در سراسر کشور بوده و با ازخودگذشتگی از جان خود از ایثارگران جامعه محسوب می شوند.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به همراه معاونان و روسای ارشد سازمان آتش نشانی به دیدار امام جمعه اصفهان رفتند.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در این دیدار ضمن تبریک هفته ایمنی و آتش نشانی اظهار کرد: من به وجود آتش نشانان افتخار می کنم چرا که این انسان های بزرگوار از پدر و مادر دلسوزتر هستند.
وی افزود: آتش نشانان جان خود را در معرض خطر قرار داده و خالصانه به مردم و شهروندان خدمت می کنند که این ایثار و نوعی از جهاد است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان تصریح کرد: آتش نشانان بدون شک جزئی از ایثارگران هستند و این از خودگذشتگی بدین معناست که بخشی از وجود خود را در راه کمک به دیگران به خطر می اندازند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: آتش نشانان اصفهانی الگویی برای سایر همکارانشان در سراسر کشور بوده و همواره آمادگی لازم را برای نجات جان افراد دارند و من به همه این عزیزان افتخار می کنم و برایشان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.