به گزارش خبرگزاری ربیع ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کاشان گفت: دو هزار و ۸۸۵ دانشجو برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دانشگاه کاشان پذیرفته شدند.
دکتر محمد الماسی اظهار داشت: یک هزار و ۳۸۹ نفر در دوره کارشناسی و یک هزار و ۳۳۱ نفر برای دوره کارشناسی ارشد و ۱۶۵ نفر نیز برای دوره  دکترای این دانشگاه پذیرفته شده اند.
وی زمان ثبت نام اینترنتی دانشجویان کارشناسی را از چهارم تا هشتم مهرماه بیان کرد و افزود: ثبت نام حضوری دانشجویان کارشناسی نیز از پنجم تا هشتم مهرماه در این دانشگاه انجام می شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کاشان زمان شروع کلاس های دانشجویان جدید کارشناسی ارشد را بیست و هفتم شهریورماه سال جاری بیان کرد و اظهار داشت: کلاس های دانشجویان جدیدالورود دوره کارشناسی نیز از دهم مهرماه آغاز می شود.
دکتر الماسی خاطر نشان کرد: مراسم جشن دانشجویان جدیدالورود نیز شنبه دهم مهرماه همراه با برنامه های متنوع در این دانشگاه برگزار می شود.
در دانشگاه کاشان هفت هزار و ۷۴۱ دانشجو در ۱۹۴ رشته گرایش در سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکترا  مشغول به تحصیل هستند.