جشنواره چلچراغ هنر با حضور دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور افتتاح شد.
به گزارش ربیع به نقل از ایمنا ، به مناسبت دهه ولایت، جشنواره چلچراغ هنر با حضور هنرمندان رشته های مختلف هنری در دو بخش نمایشگاهی و اجرای برنامه زنده با حضور حجت الاسلام ارباب سلیمانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
دبیر برگزاری این نمایشگاه نیز هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی هنرهای هنرمندان شهرضایی دانست و گفت: نمایشگاه چلچراغ هنر در ۴۰ بخش هنری و ۶۰ غرفه و در فضایی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع برپا شده است.
محمدعلی اباذری افزود: در این نمایشگاه، هنرمندان شهرضایی آثار خود را در حوزه های سفال، سرامیک، میناکاری، خوشنویسی، تابلو فرش و گلیم، تآتر، معرق چرم، عکاسی، آثار گرافیکی، مجسمه های چوبی، سازهای سنتی، قالی بافی، محصولات روستاها، ایده های نوین، ایثار و شهادت، مطبوعات، آثار فرهنگی و بدلیجات به نمایش گذاشتند.
بخش نمایشگاهی با  ۴٨ غرفه همه روزه از ساعت ١۶:٣٠ تا ٢٠:٣٠ پذیرای بازدید کنندگان می باشد. بخش اجرای برنامه های زنده جشنواره با برنامه های شاد و متنوع شامل نمایش طنز، شعر خوانی، مسابقه و … به صورت رایگان ساعت ۱۱:۳۰ تا ۲۰:۳۰ برگزار می شود. بخش نمایشگاهی این جشنواره در سالن سر پوشیده و بخش اجرای نمایش زنده در محوطه ورزشگاه شهید جهانمردی شهرضا از تاریخ ٢٢ تا ٣٠ شهریور ماه برگزار می گردد.
گفتنی است این جشنواره با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی و گردشگری، فرمانداری، اصناف، آموزش و پرورش، فنی وحرفه ای، بخشداری، شهرداری شهرضا و منظریه، بهزیستی و نیروی انتظامی برگزار شده است.