در ششمین روز از هفته مهارت، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تأسیسات مسکونی و صنعتی با مشارکت کارخانه تأسیسات اتمسفر و سازمان نظام مهندسی در استان اصفهان افتتاح گردید.

به گزارش پایگاه خبری ربیع ،در ششمین روز از هفته مهارت که با نام آموزش فنی و حرفه ای، دانشگاه، صنعت و افزایش توان ملی نامگذاری گردیده، با حضور ابوطالب جلالی مدیر کل استان، احمدرضا طاهری اصل عضو هیئت مدیره و معاون سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، مهندس احسان آذرنیک مدیرعامل کارخانجات اتمسفر کرج، شهردار و فرماندار دولت آباد، معاون آموزش و پرورش ناحیه ۴ ، مهدی رضایی مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تأسیسات گستران، خالد نادری رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دستگرد و جمعی از مسئولین، آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تأسیسات مسکونی و تهویه مطبوع با مشارکت کارخانه تأسیسات اتمسفر و سازمان نظام مهندسی افتتاح گردید.

مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تأسیسات مسکونی و صنعتی بیان داشت:‌ این آموزشگاه با همکاری کارخانجات اتمسفر کرج با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد ریال تجهیز و راه اندازی گردیده است.

رضایی افزود: این تجهیزات شامل چیلر، هواساز، رادیاتور،‌ یونی سیستم، فن کوئل، سیستم های خورشیدی و .. می باشد که متخصصین و دانشجویان صنعت مکانیک و تأسیسات حرارتی و برودتی و سایر علاقمندان در این حوزه می توانند برای ارتقاء سطح دانش و مهارت خود به صورت عملی از این تجهیزات استفاده نمایند.

در ادامه آذرنیک مدیر عامل کارخانجات اتمسفر کرج ضمن ابراز خرسندی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم در حوزه های صنعت و دانشگاه برای ارتقاء سطح دانش فنی افراد گام مؤثری برداریم.

گفتنی است: این مرکز پژوهشی طی یکماه و در دو شیفت صبح و بعدازظهر برای ۴۰ نفر از کارآموزان و علاقمندان در این حوزه آماده ارائه آموزشهای مهارتی به صورت عملی می باشد.