به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، ایرج کهریزی  اظهار کرد: در نخستین سانحه رانندگی که در حدود ساعت ۶ و ۴۰ دقیقه صبح روز جاری بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر ۳۱ محور قدیم تهران- ساوه رخ داد، راننده آن بر اثر شدت جراحات وارده در دم جان سپرد.

وی خاطرنشان کرد: کارشناس تصادفات پلیس‌راه، علت این حادثه را «عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی از سوی راننده خودرو» بیان داشت.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: در سانحه‌ای دیگر که در حدود ساعت ۷ و ۵ دقیقه صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون اویکو با یک دستگاه کامیون کشنده بنز در کیلومتر ۷۰ اتوبان ساوه- تهران به وقوع پیوست، هر دو راننده، براثر شدت جراحات وارده در محل حادثه فوت شدند.

کهریزی ادامه داد: بر اساس اعلام کارشناس تصادفات عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی از سوی راننده کامیون اویکو علت وقوع این حادثه بوده است.

وی از رانندگان انواع وسایل نقلیه خودرویی خواست تا سرعت مطمئنه را در رانندگی رعایت کرده و همواره با بکارگیری قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و به دور از هرگونه خستگی و خواب‌آلودگی به رانندگی بپردازند.

انتهای پیام/