به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی اظهار کرد: فردا روز ۲۲ بهمن است و همه با هم و بازو به بازوی هم از استقلال و آزادی کشور دفاع خواهیم کرد تا دشمن بداند این ملت همچنان وفادار به انقلاب اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: ما شرمنده مردم هستیم و مردم امتحان خود را به خوبی پس داده‌اند و در دوره‌های انقلاب اسلامی مردانه ایستاده‌اند و اگر ضعفی بوده از مردم نبوده بلکه از مسوولین بوده است.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس تصریح کرد: ما در کشور سختی و مشکلات داریم و بی‌تدبیری و سوءمدیریت نیز وجود دارد ولی استقلال کشور قابل معامله نیست و رشد و توسعه بسیاری در کشور صورت گرفته و باید با کار جهادی مشکلات نیز مرتفع شود.

سلیمی ادامه داد: در کشور سختی و مشکلات داریم و بی‌تدبیری و سوءمدیریت نیز وجود دارد ولی استقلال کشور قابل معامله نیست و رشد و توسعه بسیاری در کشور صورت گرفته و باید با کار جهادی مشکلات نیز مرتفع شود.

وی گفت: راهپیمایی امسال از اهمیت و حساسیت‌ بیشتری نسبت به سال‌های قبل برخوردار است، مردم باید با حضور منسجم و باشکوه در راهپیمایی شرکت و به دشمنان ثابت کنند مشکلات اقتصادی ارتباطی به انقلاب و نظام ندارد.

انتهای پیام/