شهردار اصفهان گفت: امید است همه همکارانم در اصفهان کوک خدمت را ساز کنند و خدمات رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی را با جدیت دنبال کنند.

به گزارش ربیع به نقل از کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان، مهدی جمالی نژاد صبح امروز در برنامه زنده رود اظهارکرد: سال ۹۴، سال کار و تلاش بود و همه دستگاه های خدماتی و دولتی با جدیت فعالیت کردند.
وی با اشاره به اینکه شهر برای استقبال از مسافران نوروزی مهیا شده است، افزود: علاوه بر مهیا کردن کمپ مرکزی فدک هفت ستاد هدایت و نظارت در ورودی های شهر مستقر شده اند.
شهردار اصفهان تصریح کرد: ۴۲ کیوسک اطلاع رسانی برای راهنمایی مسافران در سطح شهر جانمایی شده است.
جمالی نژاد با بیان اینکه امسال برای گردشگران خارجی نیز برنامه ریزی شده که در شهر سرگردان نباشند، خاطرنشان کرد: سامانه ۱۳۷ شهرداری نیز به دو زبان آماده پاسخگویی به سوالات گردشگران است.
وی با اشاره به نصب کیوسک هایی در اطراف شهر اصفهان گفت: با توجه به اینکه بیشترین تصادفات در ۲۰ دقیقه آخر سفر رخ می دهد، با کمک شهرهای اطراف اصفهان کیوسک هایی جانمایی شده است و سعی شده برنامه های متنوعی پیش بینی شود تا مسافران از خودرو خود پیاده شده و استراحت کنند.
شهردار اصفهان به نامگذاری امسال به نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” گفت: با این نامگذاری تکلیف مسئولان به خصوص مدیران شهری مشخص شد.
جمالی نژاد بیان کرد: امید است همه همکارانم در اصفهان کوک خدمت را ساز کنند و خدمات رسانی به شهروندان و مسافران نوروزی را با جدیت دنبال کنند.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره بهاره شب های رویایی در شهررویاها اظهار کرد: برای اولین بار جشنواره بهاره شب های رویایی در شهررویاها برای گردشگران و شهروندان پیش بینی شده که برنامه های متنوعی از برگزاری سیرک تا برپایی غرفه های صنایع دستی وغذاهای بومی محلی در آن تدارک دیده شده است