مدیر منطقه ۴ شهرداری اصفهان با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح ساماندهی کوه نخودی از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است، گفت: بیش از ۹۰درصد مشکلات معارضان طرح ساماندهی کوه نخودی مرتفع شده است.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا، محمد هویدا در آیین افتتاح بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های منطقه ۴ گفت: بازار گل و گیاه به منظور کاهش بار ترافیکی خیابان همدانیان با یک سازه سبک اجرا می شود.
وی افزود: بازار گل و گیاه در کمتر از یکسال با همت و مشارکت سازمان عمران شهری و سرمایه گذاران بخش خصوصی در باغ تندرستی احداث می شود.
مدیر منطقه ۴ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: برای این باغ در شرق اصفهان طرح های مشابه ای مثل باغ فدک در شمال شهر در نظر گرفته شده تا بدون برهم زدن بسترهای محیطی و طبیعی شرایطی فراهم آید تا مسافران علاوه بر دسترسی آسان به مجموعه فدک از این باغ نیز بهرمند شوند.
هویدا تصریح کرد: با توجه به موقعیت شهر اصفهان و استقبال گردشگران این شهر تاریخی مدیریت شهری به دنبال ایجاد ظرفیت های تفریحی در مناطق مختلف شهری است.
وی با اشاره به اینکه شهررویاها گوشه‌ای از پروژه عظیم ساماندهی کوه نخودی در شرق اصفهان است، گفت: عملیات اجرایی آن از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده و بیش از ۹۰درصد مسائل مربوط به معارضان طرح نیز مرتفع شده است.
مدیر منطقه ۴ شهرداری اصفهان ادامه داد:  سال گذشته ۴۰ میلیارد ریال و امسال نیز ۴۰میلیارد ریال دیگر به اجرای این طرح اختصاص یافته است.