به گزارش پایگاه خبری ربیع، دومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ۱۲۰ ثانیه‌ای با موضوع امر به معروف و نهی از منکر و با هدف معرفی درست همه معروفات و منکرات به همت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان آبانماه برگزار می‌شود.

 مسئول آموزش مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در نشست خبری دومین جشنواره تولیدات رسانه‌ای ۱۲۰ ثانیه‌ای تصریح کرد: مجمع وام دار هیچ جریان سیاسی نیست و کمک مالی هیچ جریان سیاسی را پشت سر خود ندارد وخیران داوطلبانه مبلغی را کمک می‌کنند.

محمد رضا یوسفی، گفت: افزود: مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان برای کاهش آمار طلاق، مبارزه با اعتیاد و فقر، تقویت امنیت اخلاقی و ترویج ازدواج و رشد موالید تلاش می‌کند و در این راستا با همکاری ائمه جماعات استان و نیروی انتظامی فعالیت خود را در ۴۰ مسجد شهر اصفهان به صورت آزمایشی آغاز کرده است.

در ادامه نیز دبیر این جشنواره ادامه داد: این جشنواره با مشارکت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر، صدا و سیمای استان، مجتمع فولاد مبارکه، دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، سازمان بسیج رسانه و نیروی انتظامی استان اصفهان برگزار می‌شود.

سجاد گودرزی افزود: این جشنواره در بخش‌های فیلم، صوت و عکس برگزار می‌شود و علاقه مندان به شرکت در آن تا پایان شهریور امسال مهلت دارند آثار خود را از طریق پست الکترونیکی به نشانی www.۱۲۰Fest.ir ارسال کنند.

حجت الاسلام و المسلمین علی شهریاری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان نیز اظهارداشت: دانشگاه‌ها در همه بخش‌ها از ظرفیت بالایی برخوردارند و این ظرفیت‌ها می‌توانند برای ترویج امر به معروف و نهی از منکر مورد استفاده قرار گیرند. فضای مجازی تأثیر بسزایی در افکار عمومی دارد و باید با استفاده از ظرفیت این فضا امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه ترویج کرد.

بزرگ‌ترین معروف در صنعت، کمک به رونق تولید است

همچنین معاون فرهنگی شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اینکه کشور در جنگ اقتصادی قرار گرفته است، گفت: معتقدیم که بزرگترین معروف در صنعت، کمک به رونق تولید است و هر چیزی که بتواند موجب رونق تولید در کشور شود، معروف است و هر عاملی که مانع آن باشد، منکر است و باید با آن مقابله کرد.

محمود فروغی ادامه داد: تولیدات شرکت فولاد مبارکه در بیشتر صنایع کاربرد دارد و این واحد صنعتی بزرگ، نقش مهمی در رشد اقتصادی کشور دارد بنابراین وظیفه دارد بر اساس آموزه‌های دینی نسبت به ترویج امر به معروف و نهی از منکر در صنعت و جامعه تلاش کند.

وی افزود: شرکت فولاد مبارکه با این رویکرد برای حمایت از برگزاری جشنواره تولیدات رسانه‌ای ۱۲۰ ثانیه‌ای ” امر به معروف و نهی از منکر ” اعلام آمادگی کرده است.