به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قزوین، روح‌الله احمدزاده کرمانی شهردار الوند در نخستین همایش بسیج اصحاب رسانه شهرستان البرز برگزار شد، اظهار کرد: رسانه همانند شمشیری دولبه می‌تواند عمل کند از این رو به همان اندازه که می تواند در مسیر اقتصادی راه‌گشا باشد به همان اندازه هم می‎‌تواند تخریب‌گر باشد.

وی با اشاره به اینکه رسانه در جامعه امروز باید مستقل و بی‌طرف باشد گفت: در جهان امروز هیچ رسانه بی طرف و مستقلی وجود ندارد.

شهردار الوند خاطرنشان کرد: برخی رسانه‌ها امروز به گونه‌ای حرکت می‌کنند که گویا پایگاه اجانب هستند و در این راستا گاهی اوقات با خلا رسانه‌ای مواجه هستیم.

احمدزاده کرمانی اضافه کرد: با توجه به فعال شدن بسیج رسانه در شهرستان البرز یکی از رسالت‌های آن تربیت خبرنگارانی متعهد و دست به قلم است از این رو باید گفتمان مردم محوری و مطالبه گری در فعالیت خبری و در میان رسانه‌ها ترویج پیدا کند.

وی عنوان کرد: بسیج رسانه لازم است تا در تولید خبر نگاه حرفه‌ای داشته باشد که البته سرعت انتشار اخبار برکیفیت، محتوا و دقت خبر تاثیر منفی گذاشته که باید اصلاح شود.

احمدزاده کرمانی تصریح کرد: رسالت خبری موجب می‌شود تا با ثبت واقعیت‌ها از سیاه نمایی و رواج شایعات جلوگیری شود.

شهردار الوند در پایان گفت: الوند سرزمین فرصت‌ها محسوب می‌شود و از این رو باید کمک کنیم تا با انسجام اجتماعی فرصت‌ها شکوفا شود.

انتهای پیام/