به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازخبرگزاری فارس سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی  ، در تشریح نشست امروز سه‌شنبه ۲۸ فروردین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح و لوایح ذیل در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب رسید.

وی این لوایح را به این شرح برشمرد: لایحه موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی و دولت مجارستان، لایحه موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی و دولت جمهوری چک.

نقوی حسینی گفت: همچنین لایحه موافقت نامه چارچوب تسهیل تجارت بدون کاغذ فرامرزی در آسیا و اقیانوسیه، لایحه تصویب تشریفات مربوط به اصلاح بند (الف) ماده ۵۰ و ماده ۵۶ کنوانسیون هواپیمایی کشوری بین المللی به تصویب نمایندگان حاضر در کمیسیون رسید.

وی افزود: در ادامه جلسه، طرح اصلاح قانون تعیین محدوده حوزه های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نیز مورد بحث قرار گرفت و در ادامه، امیر حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش در جلسه کمیسیون حضور یافت و گزارشی از وضعیت توان رزم نیروی زمینی ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در ادامه اعضای کمیسیون نیز ضمن تبریک این مناسبت نقطه نظرات خود را در تقویت نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بیان داشتند.

انتهای پیام/