به گزارش پایگاه خبری ربیع، همزمان با روز جهانی کار و کارگر علیرضا بصیری فرماندار شهرستان ضمن حضور در یکی از واحدهای صنعتی شهرستان با جمعی از کارگران این واحد صنعتی دیدار نمود.
فرماندار در این دیدار طی سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز جهانی کار وکارگر با بیان اینکه فعالیتها و زحمات این قشر زحمت‌کش بر هیچ‌کس پوشیده نیست، افزود: کارگران با تلاش خود زمینه آسایش جامعه را فراهم می‌کنند ، لذا احترام و تکریم کارگران جامعه ، وظیفه همگانی بحساب می آید.

نماینده عالی دولت در شهرستان به نامگذاری سال ۹۶ با عنوان اقتصاد مقاومتی :تولید – اشتغال اشاره کرد و افزود: نقش کارگران در تولید و توسعه اقتصادی در کشور مهم است و اگر زمینه تولیدات داخلی توسط کارگران در کشور بوجود آید و کیفیت اجناس داخلی ارتقا یابد تقاضای مشتریان برای خرید افزایش و رونق اقتصادی و اشتغال پایدار ایجاد خواهد شدکه این امر باعث تحقق شعار اقتصاد مقاومتی خواهد شد.

فرماندار توجه به موقعیت و جایگاه کار و کارگر را زمینه ساز تقویت سرمایه های اجتماعی و بروز تحولات بزرگی در آبادانی و سازندگی کشور دانست و خاطر نشان نمود، باید با تکیه بر دستان توانمند نیروهای داخلی سعی در کم کردن وابستگی کشور به خارج در عرصه‌های مختلف باشیم و ترویج فرهنگ کار ، رفع نقاط ضعف و توانمند سازی  و برجسته سازی نقاط قوت از راههای تحقق این مهم است.

فرماندار شهرستان در قسمت دیگر از سخنان خود با اشاره به برگزاری دوازدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه سال جاری افزود: ان شاالله با مشارکت عمومی و گسترده همه اقشار جامعه خصوصا کارگران عزیز به مانند همیشه تمام معادلات و هجمه های دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از بین خواهد رفت و برگ زرین دیگری به صفحات پر افتخار ایران اسلامی افزوده خواهد شد.

انتهای پیام / وحید وطن خواهان