03 June 2020 | ۱۳۹۹/۰۳/۱۴
اخبار ویژه

کمبود ۴۵ هزار پزشک و پرستار در نیویورک

کمبود ۴۵ هزار پزشک و پرستار در نیویورک

شهردار نیویورک ضمن اعلام کمبود تعدا پرستاران و پزشکان در بیمارستان‌های این شهر افزود: به منظور مقابله با بحران کرونا که هفته آینده این ایالت را هدف قرار می‌دهد ما دست کم به ۴۵ هزار پزشک و پرستار نیاز است.

به گزارش پایگاه خبری ربیع،بیل دو بلازیو، شهردار نیویورک گفت تجهیزات تهویه‌ای که در حال حاضر در اختیار بیمارستان‌های این شهر است پاسخگوی تنها ۵ هزار بیمار نیویورکی طی یک هفته آینده است.

اخبار بین الملل-وی گفت: نیویورک کانون شیوع ویروس کرونا در آمریکا است و برآورد‌های ما نشان می‌دهد طی یک هفته آینده ما شاهد ابتلای ۵ هزار نیویورکی دیگر به بیماری کووید-۱۹ هستیم که تجهیزات فعلی ما جوابگوی آن‌ها نخواهد بود.

شهردار نیویورک ضمن کمبود تعدا پرستاران و پزشکان در بیمارستان‌های این شهر اعلام کرد به منظور مقابله با بحران کرونا که هفته آینده این ایالت را هدف قرار می‌دهد ما دست کم به ۴۵ هزار پزشک و پرستار نیاز است. همچنین برای کنترل این بیماری تا ماه آینده ۶۰ هزار تخت بیمارستانی نیاز است تا درمان چند هفته‌ای بیماران کرونایی تکمیل شود.

آموزش آنلاین و تعاملی برنامه نویسی نوجوانان

دی بلازیو ضمن تاکید بر کمک ارتش برای مقابله با کرونا گفت: رئیس جمهور باید دستور حضور ارتش برای مقابله با کرونا را بدهد. باید بگویم این بحران برابر با یک جنگ است.

ترامپ روز گذشته با اعزام ۱۰۰۰ نیروی نظامی دیگر به نیویورک برای مقابله با شیوع ویروس کرونا موافقت کرد.

انتهای پیام