امینازاده گفت: به لحاظ سخت افزاری مشکلی در تامین مصالح ورزشگاه نقش جهان به وجود آمده بود که باعث تاخیر در افتتاح ورزشگاه نقش جهان شده است.

به گزارش ربیع به نقل از صاحب نیوز ، معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان  در مورد زمان افتتاح ورزشگاه نقش جهان گفت: به لحاظ سخت افزاری مشکلی در تامین مصالح ورزشگاه نقش جهان به وجود آمده بود که باعث تاخیر در افتتاح ورزشگاه نقش جهان شده است.

علیرضا امینازاده ادامه داد: براساس آخرین پیش بینی ها اواخر شهریور برای افتتاح نقش جهان مشخص شده است که امیدواریم تا آن زمان همه چیز آماده شود.

وی پیرامون اداره شدن چند هیئت ورزشی در استان با سرپرستی اظهار کرد: امسال بحث المپیک و پارالمپیک مقداری در زمانبندی برگزاری انتخابات هیئت ها تداخل ایجاد کرد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان افزود: ورزش باستانی، بوکس، هاکی و گلف هیئت هایی هستند که با سرپرست اداره می شوند و به زودی مجمع انتخاباتی آنها برگزار خواهد شد.

امینازاده تصریح کرد: هیئت هاکی احتمالا ثبت نام مجدد داشته باشد که نظر فدراسیون هم همین است و زمان آن را اعلام خواهیم کرد. هیئت گلف نیز با سرپرست اداره می شود که قطعا پیگیر انتخابات گلف هستیم.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان با بیان اینکه تا ۱۵ شهریور ماه انتخابات هیئت فوتبال برگزار خواهد شد، افزود: با توجه به اینکه آقای ابرقویی نژاد انصراف دادند، درخواست هایی به اداره کل رسید مبنی بر اینکه ثبت نام مجدد داشته باشید.

وی ادامه داد: بر طبق قوانین و دستورالعمل های فدراسیون فوتبال اداره کل دخل و تصرفی در این موضوع ندارد که ما این بحث را به فدراسیون انتقال دادیم که بررسی شد و مورد قبول واقع نشد.

علیرضا امینازاده در پایان خاطرنشان کرد: مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال با همین تعداد کاندیدا برگزار و ریاست هیئت مشخص می شود.