به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایسنا، پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان، سوپرجام اروپا و جام جهانی باشگاه‌ها، در آنفیلد می‌دانند هدف آشکار تیم در سال ۲۰۲۰ چیست. شاگردان یورگن کلوپ به دنبال فتح لیگ برتر انگلیس هستند. لیورپول می‌خواهد پس از ۳۰ سال فاتح لیگ شود و اکنون با تیم دوم ۱۴ امتیاز فاصله دارد.

یورگن کلوپ می‌گوید او نمی‌تواند با سر آلکس فرگوسن مقایسه شود که توانست افتخارات عدیده‌ای از جمله ۱۳ قهرمانی در لیگ برتر به دست بیاورد. سرمربی آلمانی درباره مقایسه خود با سر آلکس فرگوسن گفت:‌ صادقانه بخواهم بگویم واقعا نمی‌شود به یوناتید با هدایت فرگوسن رسید. اکنون خیلی از تیم‌های لیگ برتری به قدرت مالی رسیده‌اند و می‌توانند با تیم‌های بزرگ رقابت کنند و به همین خاطر در چنین شرایطی خیلی سخت است که بتوانید سال‌ها تیم قدرتمندی داشته باشید و به همه عناوین برسید.

لیورپول فرداشب باید در لیگ برتر در خانه به دیدار منچستریونایتد برود و برتری در این دیدار می‌تواند هم لیورپول را به قهرمانی نزدیک‌تر کند هم برابر رقیب دیرینه به برتری برسد.

سرمربی لیورپول اضافه کرد: ما چند تصمیم خیلی خوب داشتیم و باعث شد تا به قدرت برسیم و الان در صدر جدول لیگ برتر هستیم. فردا نیز دیدار دشواری در خانه برابر یونایتد خواهیم داشت و امیدوار هستیم بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را به دست بیاوریم. در هر صورت برای باشگاهی چون لیورپول نیز خیلی مهم است که هر ساله برای رسیدن به قهرمانی تلاش کند و در بین مدعیان باشد.