به گزارش پایگاه خبری ربیع، سرهنگ “بهادر اسماعیلی”اظهارداشت: در پی تماس فردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و اعلام اینکه راننده و ۳سرنشین یک دستگاه خودرو پژو پارس سفید که یکی از آن ها لباس پلیس برتن داشته در جاده جعفریه خودرو وی را متوقف و ۴۰میلیارد ریال ارز وی را به سرقت برده اند، بلافاصله موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد:با توجه به اشراف کارآگاهان و سوابق موجود و انجام تحقیقات نامحسوس، هویت یکی از سارقان شناسایی و در یک عملیات غافلگیر کننده در محل اختفای خود دستگیر شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم تاکید کرد: در ادامه با همکاری سارق و نتایج به دست آمده در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان، هر۳نفر سارق همدست وی نیز شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند.
وی افزود: از متهمان مبلغ ۱۴۲هزار دلار و یک میلیون و ۶۱۹ هزار دینار عراق در مجموع به ارزش تقریبی ۴۰ میلیارد تومان ارز کشف شد.
سرهنگ اسماعیلی بیان داشت: در ادامه مشخص شد مالک ارزهای مکشوفه قصد قاچاق آنها به غرب کشور و نهایتا به خارج از مرز را داشته که وی نیز دستگیر شد.
جانشین فرماندهی انتظامی استان هشدار داد :پلیس قم در برابر قاچاقچیان کالا و ارز و موادمخدر، سارقان مسلح و اراذل و اوباش محکم و استوار ایستادگی و قاطعانه مقابله و مبارزه خواهد کرد.