به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین،  سرهنگ حسین علیان‌نژادی با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و فراورده‌های سوختی واحد گشت یگان امداد شهرستان بوئین‌زهرا، درحین گشت‌زنی ، به یک دستگاه کامیون خاور مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی از مدارک، مشخص شد راننده فاقد مجوز حمل سوخت بوده و در بازرسی از تانکرخودرو مورد نظر به میزان ۴ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

علیان‌نژادی با اشاره به این که متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد تصریح کرد: کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۹۶ میلیون ریال عنوان کردند.

توقیف دام فاقد مجوز در شهرستان بوئین‌زهرا

وی همچنین از توقیف یک دستگاه کامیون حامل دام فاقد مجوز حمل و کشف ۲۲ راس گوساله در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی بویین‌زهرا ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ پاسداران حین کنترل خودروهای عبوری در محور ترانزیت به یک دستگاه کامیون مشکوک و برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی از مدارک راننده مشخص شد فاقد مجوز حمل دام بوده و در بازرسی های صورت گرفته از این کامیون ۲۲ راس دام (گوساله) فاقد مجوز حمل کشف شد.

سرهنگ علیان نژادی در پایان با اشاره به اینکه بر اساس اعلام کارشناسان، ارزش تقریبی دام های مکشوفه ۴ میلیارد ۵۰۰ریال بر آورد شده است، یادآور شد: دام تحویل اداره دامپزشکی و یک نفر در این خصوص با تشکیل پرونده راهی مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/