به گزارش پایگاه خبری ربیع، سردارسید محمود میرفیضی ، اظهار داشت: با توجه به نوسانات قیمت خودرو در بازار داخل، طرح تشدید مبارزه و مقابله با دپو خودروهای صفر کیلومتر به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی استان قم قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با تلاش مأموران کلانتری های ۲۲ و ۲۴ پردیسان یک گاراژ، محل احتکار خودروهای صفر کیلومتر شناسایی و با همکاری کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی استان مورد بازرسی قرار گرفت.
سردار میرفیضی گفت: در نتیجه این بازرسی ها ۲۰ دستگاه خودرو ایرانی و خارجی، بنا بهنظر کارشناسان به ارزش بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال کشف شده است.
وی این خودروها را شامل یک دستگاه خودرو ساینا،یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۰۸ ،۲ دستگاهخودرو پراید، یک دستگاه خودرو تیبا،یک دستگاه خودرو زانتیا مشکی ،یک دستگاه خودروسراتو، یک دستگاه خودرو شاسی بلند زامیاد دو کابین و ۱۲ دستگاه خودرو شاسی بلند دانست.
فرمانده انتظامی استان قم در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت افراد فرصت طلب و سودجو، موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده تا اقدامات لازم در اسرع وقت انجام شود.