به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین نقی هادی روز یکشنبه در نخستین روز از هفته دفاع مقدس در دیدار مسوولان با امام جمعه پلدختر اظهار داشت: شهرستان پلدختر منطقه آسیب دیده از سیل است که برطرف کردن آسیب‌ها و مسائل ناشی از سیل امری جهادی را می‌طلبد.

وی بازسازی شهرستان سیلزده پلدختر را از پیام‌های دفاع مقدس دانست و افزود: امروز ندای مردم شهید‌پرور پلدختر بازسازی منازل آسیب دیده، راه‌ها و احداث دیواره ساحلی و ایجاد فضاهای تفریحی و گردشگری است، که باید در این زمینه نیز مانند دفاع مقدس جهادی عمل کرد.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:بازسازی و آبادسازی مجدد شهرستان پلدختر نیز از دغدغه‌های مردم است که مسئولان و دستگاه‌های مرتبط باید با مدیریت جهادی در این راستا تلاش کنند و جلوی هنجارشکنی ها در رابطه با ساخت‌و‌سازها را بگیرند.

وی اظهار داشت: هواپیمای رژیم بعثی صهیونیستی عراق در ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۵۹ کشور ایران را مورد حملات هوایی و بمباران قرارداد که منجر به دفاع مقدس ملت ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی و ایستادگی در مقابل خباثت های دشمنان شد و در نهایت این ملت به پیروزی رسیدند.

هادی یادآورشد: دفاع‌مقدس نمادی از مقاومت و ایستادگی و جنگ بین حق و باطل است که شهدا، ایثارگران و جانبازان با جانفشانی خود و صبوری خانواده‌های آنها به تبعیت از ولایت و امام راحل(ره) در مقابل دشمن بعثی سینه سپر کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: پیام دفاع مقدس در عرصه علم و پژوهش به مسوولان و خدمتگزاران کشور این است که باید پشتوانه علمی دانش آموزان و جوانان را برای رساندن به اوج قله‌های پیشرفت و توسعه ارتقا دهند.

وی افزود: پیام دوم شهدا و مسوولان تلاش و پشتکار برای عدم وابستگی اقتصادی به بیگانه و خنثی سازی تحریم‌های دشمن است.

انتهای پیام/ر