به گزارش پایگاه خبری ربیع، علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در مشهد با بیان اینکه قطار انقلاب از ریل خارج شده و در مسیر خود حرکت نمی‌کند و کسانی‌ که می‌گویند سایه جنگ را از سر کشور کوتاه کردند به خدا دروغ می‌گویند، اظهار داشت: در سال ۱۳۸۴ یادتان بیاید دولت هشتم به آمریکا کمک کرد تا در افغانستان مستقر شود اما شدیم محور شرارت اما در سال ۱۳۸۸ اوباما نامه نوشت و تقاضای مذاکره کرد.

مهم‌ترین محور سخنان نیکزاد در ادامه می‌آید:

*این چه دولتی است که قرار است دندان کارگر را در دهانش خرد کند؟آیا در کارگزاران فعلی ساده زیستی می‌بینید؟

*دولتی که در هتل درویشی جلسه بگذارد می‌تواند درد کسی را که برای ۵ میلیون تومان وام لنگ است، بفهمد؟چرا کارگزاران دولت فعلی به عنوان وزیر، ثروتشان را به دستگاه قضایی اعلام نمی‌کنند؟

*وزرای فعلی ثروت‌های چند صدمیلیاردی را از کجا آورده‌اند؟پاسپورت ایرانی در سال ۹۲ در چه رده‌ای بوده و حالا در چه رده‌ای است؟
مگر قباله بهشت را به نام شما زده‌اند که منتقدان را به جهنم حواله می‌دهید؟

*مگر نگفتید مسکن مهر مزخرف است، مگر نگفتید یارانه ناکارآمد است، مگر نگفتید سهام عدالت به درد نمی‌خورد، مگر نگفتید سفرهای استانی سودی به حال مردم نداشته است. چرا در آستانه انتخابات یارانه را سه برابر کردید و وسود سهام عدالت می‌دهید؟ چرا وعده تسریع اتمام مسکن مهر داده می‌شود؟

*سالانه ۴۵۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات داده می‌شود که معلوم نیست کجا مصرف می شود در حالیکه برای مسکن مهر تنها ۵۰ هزارمیلیارد تومان تسهیلات داده شده برای ۴.۵ میلیون واحد مسکن مهر شهری و روستایی!

*آدرس غلط می‌دهند که کنسرت چی شد؟ شما بگویید کرسنت چی شد؟ ۱۷ میلیارد دلار خسارت کرسنت چی شد؟
معلوم است وقتی میگوید برنامه برای اشتغال و مسکن و ازدواج دارد و منابع و توان کشور به این سمت هدایت شود عده ای به مقابله برخیزند.اما در نهایت هم به شما میگویم علیرغم همه سنگ اندازی ها دولت پیر دگرباره جوان خواهد شد.

فارس

انتهای پیام/شریفی