پیشخوان » حج و زیارت و وقف » فرهنگ و هنر
کد خبر : 851666
چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

امروز آخرین روز کاپوتاژ وسایل نقلیه از مرز چذابه است

رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت:‌ به واسطه محدودیت‌هایی که در کشور عراق وجود دارد، امروز آخرین فرصت تردد خودروهای کاپوتاژ از مرز چذابه است.

امروز آخرین روز کاپوتاژ وسایل نقلیه از مرز چذابه است

به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راه راهور ناجا در خصوص آخرین مهلت خروج خودروهای زوار اربعین حسینی به صورت کاپوتاژ اظهار داشت:‌ به واسطه محدودیت‌ها و مشکلاتی که در کشور عراق وجود دارد، خروج اتوبوس‌ها و خودروهای شخصی به صورت محدود انجام شده است.

وی گفت‌: بر این اساس فقط کاپوتاژ ۴۰۰ دستگاه اتوبوس و تعدادی محدود خودروی شخصی از مرز چذابه پیش‌بینی شده بود که با توجه به مشکلات به وجود آمده و اعلام مسؤولان، امروز ۱۷ مهر آخرین مهلت کاپوتاژ از مرز چذابه است؛ از فردا ممنوعیت کاپوتاژ در مرز چذابه اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه راهور ناجا که در مرز خسروی حضور دارد به تعداد عبور زوار اربعین حسینی از مرز خسروی در روز گذشته اشاره و اعلام کرد:‌ دیروز روز نسبتا شلوغی را در مرز خسروی شاهد بودیم چرا که ۶۷۰۰ زائر از مرز خسروی عبور کردند.

سردار حسینی، ساعت کار مرز خسروی را از ۷ صبح تا ۱۷ اعلام و خاطرنشان کرد: با توجه به زیرساخت‌هایی که در مرز خسروی فراهم است، بهتر است زوار برای شرکت در مراسم اربعین حسینی غیر از مرز مهران، مرزهای دیگری مثل  خسروی، شلمچه و چذابه را برای ورود و خروج خود در نظر بگیرند.

انتهای پیام/