دسته‌بندی نشده
کد خبر : 29755
یکشنبه - ۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

استفاده از روش های نوین برای ساخت پارکینگ زیرسطحی فرشادی

مدیر پروژه پارکینگ زیر سطحی خیابان فرشادی از استفاده از روش های نوین برای ساخت این پارکینگ خبر داد. به گزارش ربیع به نقل از ایمنا ،علیرضا دادخواه افزود: پروژه ادامه پارکینگ فرشادی از نظر موقعیتی به موازات خیابان هشت بهشت و آمادگاه احداث می شود. وی تصریح کرد: این پروژه حدفاصل خیابان استانداری و […]

استفاده از روش های نوین برای ساخت پارکینگ زیرسطحی فرشادی
مدیر پروژه پارکینگ زیر سطحی خیابان فرشادی از استفاده از روش های نوین برای ساخت این پارکینگ خبر داد.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا ،علیرضا دادخواه افزود: پروژه ادامه پارکینگ فرشادی از نظر موقعیتی به موازات خیابان هشت بهشت و آمادگاه احداث می شود.
وی تصریح کرد: این پروژه حدفاصل خیابان استانداری و باغ گلدسته به طول ۳۷۵ متر و عرض ۱۷.۵ متر با حجم خاکبرداری ۳۵ هزار متر مکعب است.
مدیر پروژه پارکینگ زیر سطحی خیابان فرشادی در ادامه تعداد شمع های این پروژه را  ۱۰۵ عدد اعلام کرد و گفت: در این پارکینگ تعداد ۲ رمپ ورودی و خروجی ایجاد و ۲ دستگاه راه پله ها نیز برای تردد افراد از پارکینگ به خیابان احداث خواهد شد.
وی ارتفاع پارکینگ زیر سطحی خیابان فرشادی را ۳.۲۰ متر و قالب بندی آن را ۳۷۰۰ مترمربع خواند و اضافه کرد: ۱۲۰۰تن آرماتوربندی در این پروژه انجام شده است.
دادخواه با بیان اینکه ۷۷۰۰ مترمکعب بتن برای ۱۰۵ شمع استفاده شده است، افزود: یکی از مشکلات ما این است که ما نمی توانیم با توجه به مباحث میراثی از پارکینگ های طبقاتی استفاده کنیم از این رو پارکینگ هایی با طبقات معکوس و ارتفاع منفی ساخته می شود.
وی با بیان اینکه برای احداث پارکینگ زیرسطحی خیابان فرشادی از روش های نوینی استفاده می شود، تصریح کرد: این پروژه از ۲۵ فروردین امسال شروع شده و قرار است تا ۲۵ آذرماه به پایان برسد.
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به تمرکز جمعیت در مرکز شهر برای خرید و تفریح، پس از ساخت این پارکینگ سردرگمی رانندگان برای یافتن جای پارک خودرو از بین برود.