به گزارش پایگاه خبری ربیع از اصفهان و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه گفت: طی جلسه ای چالش های موقوفات زیبا شهر مورد بررسی قرار گرفت.

علی مبشری همچنین اظهار داشت: دفتر اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه در جهت بررسی مسائل و مشکلات موقوفات زبیا شهر جلسه ای را با همکاری بخشدار گرکن جنوبی برگزار کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این جلسه که در محل بخشداری گرکن جنوبی برگزار شد امام جمعه زیبا شهر حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی و همچنین ۱۵ نفر از دهیاران این بخش حضور داشتند.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان مبارکه در ادامه افزود: موقوفات زیادی در این بخش وجود دارد و در همین راستا نیز جلسه ای برای بررسی مسائل مربوط به چالشه های موجود در این موقوفات برگزار شد.

علی مبشری در ادامه بیان کرد: در این جلسه گزارش عملکرد اوقاف و امور خیریه شهرستان ارائه گردید همچنین در ارتباط با وقف و مزایای مرتبط با آن نیز صحبت های شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین مصوب شد که هر گونه فعالیت دهیاران این بخش در ارتباط با اجرای یکپارچه سازی اراضی، توسعه روستا، معابر عمومی، ایجاد کانال یا حفر چاه و غیره قبل از هرگونه اقدام با اداره اوقاف و امور خیریه هماهنگی های لازم را صورت دهند تا در صورت لزوم اقدامات لازم بررسی و اجرا شوند.