طی دیدار مجمع نمایندگان استان اصفهان با رئیس مجلس، بحث پیگیری فرمانداری در شرق اصفهان توسط حجت الاسلام سالک مطرح شد تا رئیس مجلس پیگیری کافی در این خصوص داشته باشد.

به گزارش ربیع به نقل از صاحب نیوز،اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان روز سه شنبه هفته گذشته با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و پیرامون مشکلات استان اصفهان گفتگو کردند.

مسئول دفتر حجت الاسلام سالک در گفتگو با اصفهان شرق با اشاره به صحبت های این نماینده در جلسه اخیر با حضور رئیس مجلس، گفت: پیرو این دیدار و ارائه مشکلات استان اصفهان، بحث پیگیری فرمانداری در شرق اصفهان توسط حجت الاسلام سالک مطرح شد تا رئیس مجلس پیگیری کافی در این خصوص داشته باشد.

 

علیرضا احمدی با بیان این مطلب که ظرفیت بی نظیر همه بخش های شرق اصفهان مد نظر این نماینده اصولگرای مجلس دهم بود، عنوان کرد: مسلما منطقه شرق اصفهان از پتانسیل های بی بدیل برخوردار است و قطعا درخواست ایجاد فرمانداری برای کل شرق اصفهان و پوشش همه مناطق در صحبت های اخیر  حجت الاسلام سالک، در مجمع نمایندگان اصفهان با رئیس مجلس، مد نظر بوده است.

وی در پاسخ به اینکه گاهی بازگو نکردن نام برخی مناطق باعث ایجاد حساسیت در منطقه مذکور می شود، افزود: گاهی اوقات به صورت سهوی در گفته های شفاهی، نام برخی شهرها ممکن است از قلم بیفتد که این امر به منظور عدم پیگیری مشکلات و یا خواسته های آن شهر نیست.

مسئول دفتر حجت الاسلام سالک بیان کرد: پس از انعکاس صحبت های حجت الاسلام سالک در برنامه خانه ملت، برخی مسئولان شهر هرند نسبت به اینکه نام این شهر در صحبت های نماینده در نزد رئیس مجلس برده نشده بود تماس حاصل کردند ولیکن همه بخش های شرق اصفهان در پیگیری فرمانداری قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع اختصاص فرمانداری به شرق اصفهان باید به صورت کارشناسی در وزارت کشور بررسی شود و قطعا طرح مساله توسط نمایندگان به منظور پیگیری دقیق تر مسئولان کشوری نسبت به این مساله است.

موضوع فرمانداری شرق اصفهان، سال هاست مد نظر مسئولان است و قطعا همت و تلاش نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و سپس مسئولان استانی را می طلبد که بتوان طرحی کارشناسی را برای این منطقه وسیع و به نفع مردم ارائه داد.