به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در این پیام آمده است:

مَنْ کُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِیٌّ مَوْلَاهُ.
بار الهی ما را از متمسکین راستین به ولایت مولی ‌الموحدین حضرت امیرالمومنین علی علیه‌السلام محسوب بفرما.
مسافران خانه خدا همراه رسول الله به محلی به نام غدیر خم وارد می‌شوند. هجدهم ذی الحجه سال دهم قمری است، و آن گاه فرمانی از سوی قادر متعال بر وجود مبارک پیامبر رحمت نازل می‌گردد و حضرتش بر تمامی اهل زمین مژده می‌دهد: الیَوم اَکمَلتُ لَکُم دینُکُم. و برای تکمیل ماموریت خود در هدایت بشریت فرمان خداوند را به امتش ابلاغ می فرماید: مَنْ کُنْتُ مَوْلَاهُ فَهَذَا عَلِیٌّ مَوْلَاهُ.
غدیر تحقق وعده الهی است، تداوم رسالت انبیا و سرچشمه همیشه جوشان ولایت، عیدی که ترسیم ندای ملکوتی جانشینی برحق مولی‌الموحدین امیرالمؤمنین علی(ع) بر مسند امامت و ولایت، و لبیک به ندای دلنشین کلام الهی و حیات نبوی و نیکوترین پیوند میان نبوت و امامت را در یادها زنده می‌کند.
اینجانب سال روز انتخاب سرچشمه علم و حکمت و تجدید میثاق با مقام ولایت و امامت را به محضر رهبری معظم، ملت شریف ایران اسلامی، خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون و جامعه مشتریان تنها بانک تخصصی بخش مردمی تعاونی کشور تبریک و تهنیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای ایران عزیز توسعه و آبادانی و برای خدمتگزاران و مردم بزرگوار آن توفیق، اخلاص، سلامتی و سربلندی مسئلت دارم. فرا رسیدن هجدهم ذی الحجه، عید سعید غدیر خم گرامی باد.
حجت‌اله مهدیان