به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس،مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به مناسبت درگذشت پدر سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی پیام تسلیت صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون
با سلام و احترام؛
درگذشت پدر بزرگوار سید شهیدان اهل قلم، مرحوم «حاج سید مهدی آوینی» که از نمونه های پر افتخار صبر و ایثار و از دلدادگان مکتب سیدالشهداء(ع) بودند، موجب تألم و تأثر گردید.
مشیت و اراده خداوند متعال بر این تعلق گرفت که در این ایام عزیز (ولادت با سعادت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق علیه السلام)، پدری دلسوز از تبار ایثارگران ایران اسلامی و از سلاله پاک حضرت زهرای مرضیه علیها السلام، پس از عمری تلاش و تربیت فرزندان گرانقدری چون سید شهیدان اهل قلم، شهید سید مرتضی آوینی که نام و آوازه اش در سپهر هنر و فرهنگ متعالی انقلاب اسلامی همچنان درخشان است، آسمانی شود.
رجاء واثق داریم که اخلاص و ایمان راسخ آن مرد بزرگ در طول حیات طیبه انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، یاد و نامش را در تبار عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) ماندگار خواهد کرد.
مرکز اسناد دفاع و تحقیقات دفاع مقدس  با تسلیت فقدان آن فقید سعید به خانواده مکرم ایشان، همکاران و همراهان شهید سید مرتضی  آوینی و جامعه فرهنگی، هنری کشور، برای آن عزیز سفرکرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگانش صبر و شکیبایی را از درگاه خداوند سبحان مسئلت میکند.

انتهای پیام/