به گزارش پایگاه خبری ربیع، سید محمود طاهری ؛ طی پیامی وفات حضرت معصومه (س) را به تمامی مسلمین جهان به ویژه همکاران در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  تسلیت گفت. متن کامل پیام ارسالی به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

فرا رسیدن سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) را به تمامی محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه همکارانم در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تسلیت عرض می نمایم.

حضرت معصومه (س) دختر گرانقدر هفتمین پیشوای شیعیان جهان و نمونه عصمت و صبر و ایثار  بوده که  در تاریخ اسلام و در صحنه های علم، عرفان، ایمان، سیاست، و حمایت از مقام رهبری،  نقشی موثر و ممتاز داشتند.

بدون شک این ایام فرصت مناسبی برای شناخت بهتر شخصیت این بانوی مکرم و جایگاه معنوی ایشان در جهت  الگو گرفتن از آن شخصیت بزرگوار  بوده و بهترین راه دستیابی بانوان جامعه اسلامی به زندگی سالم، موفقیت، سعادتمندی و بهروزی است.

بار دیگر با تسلیت وفات این بانوی گرانقدر به ساحت مقدس و ملکوتی برادر بزرگوارشان حضرت ثامن الحجج (ع ) و تمامی هوطنان مسلمان، از خداوند منان می خواهم توفیق کسب معرفت اهل بیت (ع) و بهره مندی از شفاعت این گوهر های ارزشمند هدایت و سعادت را به همه ما عنایت فرماید.