به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، مجید رضایی مدیرعامل باشگاه فوتبال کاسپین قزوین  از آغاز دور جدید تمرینات تیم کاسپین قزوین برای حضور در لیگ دسته ۲ فوتبال کشور خبر داد و اظهار کرد: تیم کار خود را آغاز کرده و با استفاده از ظرفیت بومی و جوانان استان تمرینات را شروع کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه مسابقات لیگ دسته ۲ کشور از ۲۰ شهریور آغاز می‌شود، عنوان کرد: برای حضور در جام حذفی نیز اعلام آمادگی کرده‌ایم و در مسابقات جام حذفی فوتبال کشور نیز حضور خواهیم داشت.

رضایی از حضور پژواک کرمپور در این تیم خبر داد و افزود: هم‌اکنون تمرینات تیم با حضور این مربی خوش‎نام در حال انجام است و قرارداد او نیز پس از تشکیل هیئت مدیره، به زودی امضاء شده و ثبت خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات مالی این تیم نیز تأکید کرد: هرچند هنوز اعتباری وارد حساب باشگاه نشده اما بر روی کاغذ و با مساعدت مسؤولین استان و شهرداری قزوین مشکلات در حال رفع است و امیدواریم این بار وعده‌ها محقق شود.

گفتنی است پژواک کرمپور مدرس و مربی حرفه‌ای فوتبال اهل ایران و مقیم آلمان است. وی پیشینه سرمربیگری تیم‌های باشگاهی FC Marsdorf، VfL Pinneberg و FC NORDERSTEDT را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی در سال ۹۵ نیز بر روی نیمکت تیم باشگاه فوتبال کاسپین در لیگ دوم کشورنشست و در ناباوری تیمهای مدعی را در بیرون از خانه شکست داد و این تیم را در لیگ دو کشور حفظ کرد.

سر مربیگری تیم نفت تهران در لیگ برتر، عضویت در کمیته فنی تیم سپاهان، مدیرفنی تیم نفت تهران و همچنین کار در تیم ورودربرمن آلمان از دیگر مسؤولیت‌های کرمپور است.

انتهای پیام/