به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از ایرنا، رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن روز چهارشنبه در جریان بازدید از یک واحد تولیدی به خبرنگار ما گفت: با عنایت به نامگذاری امسال به رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری بانک صنعت و معدن برای تحقق شعار اقداماتی را از جمله پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش برای واحدهای تولیدی، طرح های نیمه تمام و طرح های مشکل دار انجام داده است.

حسین مهری اضافه کرد: بازدید از صنایع یکی دیگر از برنامه های مسئولان این بانک است که هر هفته با هدف آشنایی با مشکلات واحدهای تولیدی صورت می گیرد.

وی افزود:همچنین تامین مالی طرح های صنعتی را در اولویت قرار داده ایم تا رونق تولید و جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی را شاهد باشیم.

این مسئول با اشاره به تسهیلات پرداخت شده از سوی این بانک در استان گفت: از ابتدای سال ۹۲ تاکنون ۲۲ طرح بزرگ در استان قزوین تامین مالی شده است که ۱۶ طرح به بهره برداری رسیده و ۶ طرح با حدود ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده در حال تکمیل است.

مهری ادامه داد: حجم سرمایه گذاری صورت گرفته برای این طرح ها ۲۱ هزار میلیارد ریال بوده که ۱۵ هزار میلیارد ریال آن را بانک صنعت و معدن برای ایجاد ۲ هزار و ۲۰ شغل تامین کرده است.

وی گفت: خوشبختانه سرپرستی بانک صنعت و معدن استان قزوین در پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه سوم کشور را داشته و امیدواریم امسال با افزایش اختیارات آن به رونق تولید عنایت ویژه تری داشته باشند.