آمنه تسلیمی
 
نماینده ولی فقیه در کاشان، ولایت و امامت را عامل استمرار و بقای اسلام دانست.
آیت الله عبدالنبی نمازی در خطبه های این هفته نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: اسلام بدون امامت و رهبری ناقص بوده و امام منهای ولایت مانند انسان یتیم است.
وی با بیان اینکه نبوت علت محدثه و ولایت و امامت علت مبقیه اسلام است گفت: پیامبر ساختار و شاکله دین مبین اسلام را ترسیم و مهندسی کرد اما آن عاملی که موجب تداوم و استمرار و بقای اسلام بوده ولایت و امامت است.
امام جمعه کاشان با اشاره به توطئه های متعدد و مستمر دشمنان اسلام در طول یک هزار و ۴۰۰ ساله گذشته گفت: هیچ دورانی را نمی توان یافت که دشمنان خدعه و توطئه ای علیه اسلام طراحی نکرده باشند و همواره دشمنی آنان با اسلام استمرار داشته است.
نمازی تصریح کرد: در شرایط امروز نیز توطئه هایی که آمریکا و صهیونیست ها علیه اسلام و مسلمانان ایجاد کرده شکست خورده و نابود می شوند.
وی در ادامه با یادآوری مصوبه کنگره آمریکا در خصوص اعطای مجوز به حادثه دیدگان ۱۱ سپتامبر در  شکایت از آل سعود برای این اتفاق گفت: در تصمیمی دیگر۶۴ نفر از نمایندگان کنگره در نامه ای به رئیس جمهور آمریکا خواستار توقف حمایت های نظامی و سیاسی از جنگ افروزی آل سعود و حملات بی رحمانه هواپیماهای جنگی سعودی به منازل، مدارس و اماکن و بیمارستان ها شد.
عضو مجلس خبرگان رهبری، تغییر رفتار آمریکا با آل سعود را خاطرنشان و تأکید کرد:  همان سرنوشتی که شاه مخلوع ایران و صدام جنایتکار به آن دچار شدند در انتظار آل سعود است.
 
امام جمعه کاشان در بخش دیگری از خطبه ها با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بیان کرد: این دوران سند مهم و جاودانه ای است که شجاعت، دلاوری، ایمان و ایثار فرزندان ایران اسلامی را نشان می دهد که مظلومانه و بدون امکانات اما مقتدرانه در برابر دشمنان اسلام ایستادند.

نمازی همچنین در فراز پایانی خطبه ها به برخی از اتفاقات بین المللی و جهان اسلام نظیر اعتراف دیرهنگام دبیرکل سازمان ملل متحد در مورد عدم اختیار این نهاد بین المللی در تصمیم گیری ها، اعلام روز خشم توسط مردم بحرین در حمایت از شیخ عیسی قاسم،انتشار اسناد کشتار و مجروح ساختن ۱۰ هزار حاجی توسط رژیم آل سعود و…اشاره کرد