به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از شهرری، سرهنگ علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سبدالشهداء(ع) استان تهران در جمع دانشجویان جهادی دانشگاه آزاد اسلامی که در شهرستان پل‌دختر استان لرستان در حال خدمت‌رسانی هستند، با اشاره به اهمیت خدمت‌رسانی به هموطنان سیل‌زده اظهار داشت: با توجه تأکید آیات و روایات اسلامی ما هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به خلق خدا نیست.

وی با تقدیر از زحمات این بسیجیان که همواره بدون هیچ چشمداشتی در صحنه حضور دارند، ادامه داد: شما عزیزان در چند روز اخیر در دردهای مردم سیل‌زده و مظلوم پل‌دختر شریک بودید و باروحیه انقلابی و عزمی جهادی توانسته‌اید بخش زیادی از مشکلات این عزیزان را حل کنید و کاهش دهید.

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران با بیان اینکه دانشگاه آزاد روز به روز به آرمان‌های انقلاب نزدیک‌تر می‌شود، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد با ریاست فرمانده‌ای جهادی و بسیجی به نام دکتر طهرانچی حرکتی وصف‌ناپذیر در راستای این اقدام خیرخواهانه و داوطلبانه انجام دادند.

سرهنگ حیدرنیا ابراز امیدواری کرد این جهاد مقدمه‌ای برای‌ جهادهای بزرگ‌تر باشد.

وی در پایان عقیده داشت: شاید تعدادی بگویند که این سیل یک عذاب الهی بود اما قطعا نعمتی الهی بوده و امتحانی برای سنجش مردم یاری ما قرار داده‌شده است.

انتهای پیام/۶۷۰۵۲/د/ی