مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت:‌ از روز ۲۰ شهریورماه جاری طرح جلوگیری از ورود موتورسیکلت‌ها به مبادی ورودی بازار بزرگ اصفهان آغاز شد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، حسین کارگر در خصوص ایجاد تردد امن و آسوده برای شهروندان و گردشگران در بازار بزرگ اصفهان اظهارکرد: یکی از معضلات بازار بزرگ اصفهان، عبور و مرور برخی کسبه و شغل‌های مرتبط به آنها با موتورسیکلت بوده که از ابتدای هفته با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راهور، ورود آنها به بازار ممنوع شد.

وی افزود: ‌عملیات اجرای نصب راه‌بند در ۲۴ مبادی ورودی این بازار نیز آغاز شده که از ورود موتورسیکلت به بازار جلوگیری می‌کند.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان ادامه داد: از هفته گذشته در سرتاسر مسیر بازار اطلاع‌رسانی در این خصوص انجام پذیرفته تا موتورسواران عزیز نسبت به پارک موتورسیکلت‌های خود در نزدیک‌ترین مکان به بازار پیش‌بینی‌های لازم را انجام دهند.

وی در ادامه با اشاره به پویش مردمی سه‌شنبه‌های بدون خودرو نیز بیان کرد:‌ عملیات هموارسازی مسیر دوچرخه خیابان شهدای خواجو به طول ۶۰۰ متر و با هزینه ۱۵۰ میلیون تومان به اتمام رسیده و شهروندان عزیز می‌توانند از مسیری امن برای استفاده از دوچرخه استفاده کنند.