به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس از رشت، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: حضور شما را در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در این وزارتخانه موفق باشید.

وی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در رابطه با معیشت وزندگی مردم عنوان کرد و افزود: به دلیل اینکه اعتبارات در اختیار مسؤولان محدود است، به‌طور طبیعی نمی‌توان پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشند اما می‌توان جامعه را به مسیری هدایت کرد که موجب ایجاد رضایتمندی مردم شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه حضور دولتمردان در جامعه موجب رضایتمندی مردم می‌شود، گفت: توده‌های مردم به رفتار دولتمردان توجه دارند.

فلاحتی وجود آسیب‌ها در بخش‌های مختلف به‌ویژه در اقتصاد کشور را ناشی از نبود نظارت‌ها دانست و افزود: اگر به زیرمجموعه نظارت دقیق داشته باشیم بسیاری از آسیب‌ها کاهش می‌یابد.

وی با تأکید بر اینکه مسؤول باید دارای ایده، اراده و نیروهای پرتلاش باشد، بیان کرد: حضور نیروهای توانمند و پرتلاش در عرصه میدانی حائز اهمیت است.

بازگشت ۳۶۰ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال گیلان به چرخه تولید

استاندار گیلان نیز در این دیدار با تبریک ولادت باسعادت پیامبر (ص) و امام صادق (ع) اظهار کرد: مقدم ارزشمند وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان را گرامی می‌داریم.

ارسلان زارع با اشاره به اقتصاد مقاومتی در راهبرد مقام معظم رهبری و از تأکیدات رئیس‌جمهور تصریح کرد: از تلاش تمام مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گیلان قدردانی می‌کنیم ضمن اینکه در کارگروه‌های مختلف به‌ویژه سرمایه‌گذاری و اشتغال استان فعال هستند.

وی با اشاره به فعالیت واحدهای تولیدی در گیلان گفت: از سال گذشته تاکنون بالغ‌بر ۳۶۰ واحد تولیدی راکد و نیمه فعال گیلان به چرخه تولید بازگشتند.

انتهای پیام/