به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل ازروابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان ،بر اساس  ایجاد تغییرات در مجموعه ، واحد رسیدگی به امور ایثارگران به مجموعه شهرداری سده لنجان اضافه گردید.
بر این اساس با صدور حکمی از سوی مهندس ناظم الرعایا شهردار سده لنجان، سید هوشنگ عسگری ضمن حفظ سمت قبلی به عنوان مسئول رسیدگی به امور ایثارگران شهرداری سده لنجان منصوب شد.
در متن این ابلاغ آمده است :

جناب آقای سید هوشنگ عسگری
سلام علیکم؛

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

احتراماً نظر به اهمیت و نقش ایثارگران در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی و با عنایت به تأکید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) درخصوص پیگیری و اهتمام به امور ایثارگران ، بدینوسیله بموجب این ابلاغ و با حفظ سمت قبلی جنابعالی بعنوان مسئول رسیدگی به امور ایثارگران شهرداری سده لنجان منصوب می گردید. امید است با اتکال به خداوند منان نسبت به امور محوله و خدمت رسانی به این عزیزان موفق و موید باشید.

حسین ناظم الرعایا – شهردار سده لنجان

مهندس ناظم الرعایا شهردار سده لنجان ، دراین خصوص عنوان داشت: شهدا نه تنها در این دنیا چراغ راه و هدایت برای ما هستند، بلکه در روز قیامت نیز چهره های نورانی این شهدا روشن کننده مسیر به سوی بهشت است و ان شاالله شهدا شفیع تمامی ما خواهند بود.

مهندس ناظم الرعایا ادامه داد: افتخارخدمت رسانی برای بهترین بندگان خدا را با هیچ عباراتی نمیتوان ادا کرد و ما اکنون افتخار می کنیم وظیفه خدمت رسانی به افرادی را داریم که خود سراسرنور بودند و چراغ هدایت بشریت شدند، زیرا پس از صدر اسلام در تاریخ اسلام و شیعه هیچگاه جوانانی این چنین آماده برای دفاع از حریم دین، جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و بدون هیچ چشم داشتی در اوج جوانی به اعتبار تکلیف و رسالتی مقدس به سوی جبهه های حق علیه باطل شتافتند.

وی افزود: کلام الله مجید، کسانی را که برای نرفتن به جهاد بهانه تراشی کردند مورد نکوهش قرار می دهد، اما جوانان انقلابی ما به واسطه سخنان امام(ره) عازم این مسیر شدند.

ناظم الرعایا با تاکید بر قداست این واحد گفت: اگر تا لحظه ای که در این دنیا هستیم با تمام وجودمان برای خانواده شهدا گامی  برداریم، نه تنها کافی نخواهد بود، بلکه ما باز هم مدیون شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگانی هستیم که متاسفانه در این روزها کمتر از این عزیزان یاد می کنیم. از خدا می خواهیم به ما توفیقی دهد که با تمام توان در راه خدمت رسانی به ایثارگران و خانواده معزز ایشان تلاش کنیم. معتقدم منزل شهدا قطعه ای از خاک بهشت است.

سید هوشنگ عسگری در پایان از مهندس ناظم الرعایا شهردار سده لنجان به سبب اعتمادی که به وی داشت و مسئولیت رسیدگی به امورایثارگران شهرداری را به وی سپرد، قدردانی کرد.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی سده لنجان

انتهای پیام/