به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از تسنیم، احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در اصفهان، درباره شرایط تیم فوتبال ذوب‌آهن و پیروزی روز گذشته این تیم برابر پیکان اظهار داشت: متأسفانه در نیم‌‌فصل اول شرایط تیم خوب نبود و کادرفنی سابق نتوانست انتظارات ما را برآورده کند، اما خوشبختانه علیرضا منصوریان و کادرفنی جدید تیم توانست از نظر فنی و روحی و روانی با بازیکنان به خوبی کار کند و با تعاملی هم که ایجاد شد، بازیکنان خود را بازیابی کردند و از روزی که آقای منصوریان به ذوب‌آهن اضافه شد، تیم سیر صعودی گرفت.

وی افزود: خوشبختانه با بردی که روز گذشته کسب کردیم، ۴ پله در جدول رده‌بندی صعود کردیم و در نهایت امیدوار هستیم در جایگاه ششم یا نهایتاً هفتم جدول قرار بگیریم. با وجود اینکه تیم به روزهای اوج خود رسیده است، اما امسال به همین رتبه بسنده می‌کنیم.

عضو هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن ادامه داد: خوشبختانه در لیگ قهرمانان آسیا نسبت به تیم‌های پرسپولیس و استقلال امتیازهای بهتری کسب کرده‌ایم و مطمئناً به دور بعدی این مسابقات صعود خواهیم کرد.

جمشیدی در پاسخ به اینکه احتمال تمدید قرارداد با علیرضا منصوریان چقدر است، تصریح کرد: احتمال ادامه همکاری ذوب‌آهن با این مربی زیاد است.

بیشتر بخوانید
لیگ برتر فوتبال| یک پیروزی دیگر برای ذوب‌آهن این بار برابر پیکان/ تیم منصوریان همچنان می‌تازد

سعید آذری: در لیگ قهرمانان گروه آسان نداریم/ذوب‌آهن خانه منصوریان است/ در لیگ احتمالاً ششم یا هفتم می‌شویم

مدیرعامل ذوب‌آهن از منصوریان برای فصل بعد برنامه خواست

وی در پاسخ به اینکه آیا با معرفی او به عنوان سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن، سعید آذری ممنوع‌المصاحبه شده است، گفت: با توجه به مشغله کاری و رسیدگی ایشان به مسائل کلان باشگاه ذوب‌آهن، روز گذشته در جلسه اعضای هیئت‌مدیره که خود آقای آذری هم در آن حضور داشت، به این نتیجه رسیدیم که یک نفر به عنوان سخنگو فعالیت کند تا بتوانیم تعامل خوبی با رسانه‌ها داشته باشیم. آذری با وجود مشغله کاری نمی‌توانست همیشه پاسخگوی رسانه‌ها باشد و با توجه به اینکه من حضور زیادی در باشگاه دارم به عنوان سخنگو معرفی شدم و امیدوارم بتوانم در راستای بهبود شرایط باشگاه تعامل خوبی با رسانه‌ها داشته باشم.

عضو هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه اعلام این خبر در آستانه بازی حساس ذوب‌آهن با پرسپولیس در لیگ برتر و همچنین دیدار حساس آینده این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، با برخی واکنش‌های منفی روبه‌رو بوده و برخی عنوان می‌کنند که این تصمیمات می‌تواند ذوب‌آهن را دچار حاشیه کند، بیان داشت: این که حاشیه نیست و تنها یک نفر به عنوان سخنگوی باشگاه معرفی شده تا بتوانیم بیشتر پاسخگوی رسانه‌ها باشیم. این یک نکته مثبت است و نمی‌توان از آن برداشت منفی داشت.

جمشیدی افزود: چیزی در باشگاه تغییر نکرده و نه کسی رفته و نه کسی آمده است. من عضو هیئت‌مدیره بوده‌ام و آقای آذری هم همچنان مدیرعامل باشگاه است و هیچ مشکلی نداریم. این برداشت‌ها را زیاد مثبت نمی‌دانم و چنین صحبت‌هایی را قبول ندارم. به عنوان سخنگوی باشگاه حتماً مسائل کلان را با سعید آذری و اعضای هیئت‌مدیره باشگاه در میان می‌گذارم و آنها قطعاً در جریان صحبت‌هایی که قرار است به عنوان سخنگو در رسانه‌ها عنوان کنم قرار می‌گیرند و این تعامل بین ما وجود دارد.