به گزارش پایگاه خبری ربیع، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از حضور هیئت‌های تجاری بیش از ۱۰ کشور در بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنایع کوچک و متوسط استان البرز خبر داد.

محمدامین فرشی اظهار داشت: استان البرز از ظرفیت‌های بسیار خوبی در صنایع کوچک و متوسط برخوردار است و تعداد زیادی از واحدهای صنعتی استان جزو واحدهای نمونه صادرکننده هستند.

وی با اشاره به برگزاری بزرگترین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری طی ماه جاری در این استان، افزود: هیئت‌های خارجی از کشورهای عراق، افغانستان، سوریه، لبنان، ترکیه، آذربایجان و قزاقستان در نمایشگاه صنایع استان البرز حضور می‌یابند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه این نمایشگاه فرصت مناسبی برای شناخت بیشتر و نشان دادن توانایی‌های صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه واحدهای تولیدی استان البرز است، اضافه کرد: در حاشیه این نمایشگاه دیدارهای رو در رو با صنعتگران استان البرز و مهمانان مختلف این نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی با اعلام حضور بیش از ۱۲۰ واحد صنعتی صادرکننده در این نمایشگاه، عنوان کرد: گفت‌وگوهای دوجانبه این فرصت را برای صنعتگران استان البرز فراهم می‌کند تا زمینه حضور خود را در بازار هدف کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه تسهیل کنند.

فرشی با ابراز اینکه میهمانان زیادی در سطوح مختلف برای حضور در این نمایشگاه در استان البرز حضور می‌یابند، گفت: در حاشیه این نمایشگاه کلاس‌های آموزشی مختلفی برگزار می‌شود.