به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، محمد رادمهر  اظهار داشت: دوران دفاع مقدس به عنوان یکی از ماندگارترین دوران انقلاب اسلامی به ثبت رسیده و برای ملت ما به ویژه نسل جوان درس‌های بسیاری از استقامت و از خودگذشتگی دارد.

وی در ادامه افزود: عزت و احترام مردم ایران در دنیا مرهون فداکاری‌های شهداء، جانبازان و ایثارگران و تجربه گرانقدر دوران دفاع مقدس است، باید ارزش‌های دفاع مقدس برای نسل جوان تبیین و فرهنگ ایثار و شهادت در بین آنها نهادینه شود.

فرماندار جاسک بیان کرد: امروز روحیه شهادت طلبی کشور را در برابر حوادث مختلف بیمه کرده است و اگر ایران اسلامی امروز در منطقه به قدرت اول در عرصه‌های گوناگون تبدیل شده و در میان منطقه ناامن خاورمیانه در امنیت کامل قرار دارد به خاطر مجاهدت‌های رزمندگان کشور در دوران هشت سال جنگ تحمیلی است.

رادمهر ادامه داد: دفاع مقدس گنجینه گرانسنگی است که تمامی سطوح جامعه در آن نقش آفرینی کردند و این مهم فصل اقتدار و عزت نظام است.

وی گفت: ایثار و جانفشانی در دوران دفاع مقدس در تاریخ کم نظیر بود و صدها هزار شهید و جانباز نثار ارزش‌ها و آرمان‌های بلند اسلام و انقلاب اسلامی شد تا امنیت در این کشور برقرار شود.

فرماندار جاسک بیان کرد: کشورهای اسلامی با تاسی به ارزش‌های انقلاب اسلامی امروز بیدار شده‌اند و در برابر ظلم ایستادگی می‌کنند.

رادمهر ابراز داشت: گرامیداشت هفته دفاع مقدس رمز ماندگاری انقلاب اسلامی، ایثارگری و شهادت فرزندان سلحشور این مرز و بوم است.

وی در ادامه افزود: شهداء، قهرمانان ملی کشور هستند که مدال افتخار آفرین آن‌ها در بیشتر منازل کشور وجود دارد و می‌طلبد در هفته دفاع مقدس از این قهرمانان تاریخ بسیار یاد شود.

فرماندار جاسک اضافه کرد: دشمنان نظام اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی هستند اما با حاکمیت ولایت فقیه و حمایت و ایستادگی ملت ایران به اهداف شوم خود نرسیده‌اند و نخواهند رسید.

رادمهر در ادامه خاطر نشان کرد: تقارن سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند است تا از ظرفیت عظیم هفته دفاع مقدس به نشر فرهنگ استقامت پرداخته شود.

وی بیان کرد: برنامه‌های هفته دفاع مقدس باید به گونه‌ای کیفی و گسترده طراحی و اجرا شود تا زوایای بیشتری از ایثار، پایداری و استقامت رزمندگان ایران اسلامی بیان شود.

فرماندار جاسک گفت: در این هفته برنامه‌هایی برای برگزاری باشکوه هفته دفاع مقدس در شهرستان جاسک از جمله عطر افشانی و گلباران مرقد شهداء، دیدار با امام جمعه محترم شهرستان، دیدار با خانواده‌های معظم شهداء، و اجرای برنامه‌های فرهنگی مذهبی در طول هفته دفاع مقدس در نظر گرفته می‌شود.

انتهای پیام/