فرمانده سپاه نطنز گفت: هجمه استکبار در راستای اسلام ستیزی است و بسیج به عنوان بزرگترین تشکیلات دنیا حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در اولویت رسالتش قرار داده است.

به گزارش ربیع به نقل از ایمنا ، سرهنگ دوم پاسدار حسین اقادوستی فرمانده سپاه نطنز در جلسه نهضت روشن گری فرماندهان پایگاه ها و شورای حوزه با موضوع جهاد اکبر اظهار داشت: بسیج به عنوان بزرگترین تشکیلات دنیا حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی را در اولویت رسالتش قرار داده است و برای آمادگی همه جانبه و آموزش های آحاد جامعه تلاش می کند.
وی افزود: امروزه اگر سایت ها و روزنامه ها را مرور کنیم بخش زیادی از اخبار مربوط به دشمنی ها و درگیری ها بین ملتی را مشاهده می کنیم که از سال ۹۱ بیشتر شده و حرکات غیر انسانی مانند کشتار کودکان دیده می شود.
فرمانده سپاه نطنز بیان کرد: دشمن از طرفی دیگر غول رسانه دنیا را دردست دارد که به صورت غیر انسانی از آن استفاده می کند.
وی افزود: همه هجمه استکبار پشت سر یک جریان است و آن اسلام ستیزی است، هدف دشمن از جنگ در یمن و عراق فروش سلاح، به دست آوردن معادن و ذخایر، اسلام ستیزی و ولنگاری فرهنگی و اخلاقی است.
آقادوستی بیان کرد: یکی دیگر از دشمنی های استکبار که ورای همه دشمنی هاست خواباندن جوشش فکری و سمت و سوق دادن به افکار در جهت دشمنی با اصول دین است که متاسفانه برخی سیاسیون و اپوزیسیون داخلی به آن دامن می زنند، دشمنان با اصل نظام جمهوری اسلامی و اصل حکومتی که مبتنی بر نظام و دین باشد مشکل دارند.
وی گفت: مدتی است رهبر انقلاب اسلامی بحث جهاد اکبر را مطرح کردند که برخی تا اسم جهاد می آید فکر می کنند باید در جبهه های عراق و سوریه بجنگند.
فرمانده سپاه نطنز ادامه داد: جهاد اکبر مبارزه با هوای نفسانی است که فلسفه آن این است که از کافر تبعیت نکن و با آنها مجاهده کن.
وی خاطرنشان کرد: دشمن با ۱۴۵ شبکه های ماهواره به نام مذهب به اسلام ضربه می زنند که هدف اصلی آنها کوبیدن نظام اسلامی با محوریت ولایت فقیه است و گرنه آنها که با اسلام آمریکایی که مشکلی ندارند، اسلام آمریکایی می گوید دین در سیاست و حکومت دخالت نکند.
سرهنگ دوم پاسدار اقادوستی افزود: مقام معظم رهبری فرمودند: «هرجا ستونی از نظام بلرزد، این ستون را به سپاه تکیه می دهم تا ستون مرمت شود» بر این اساس وظیفه ما مشخص است.
وی ادامه داد: امروز عده ای به دنبال این هستند که در روز ۱۳ آبان شعار مرگ بر استکبار داده نشود و شعار مرگ بر آمریکا حذف گردد در صورتی که آمریکا مصداق بارز استکبار است.
فرمانده سپاه نطنز تاکید کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک جهاد اکبر است و موضوع جدیدی که در این زمینه مطرح است انقلابی گری است، انقلابی گری یعنی اینکه در مقابل دشمن از موضع خود کوتاه نیامدن است.
وی افزود: شما بسیجیان باید در مباحث روشن گری بیشتر سخن بگوئید و جوانان را به مساجد و پایگاه ها دعوت کنید تا از خطراتی که در کمین آنهاست مطلع گردند.
وی در پایان خواستار شد: انشاالله روز ۱۳ آبان با شرکت در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و آمریکا بزنیم و برای نابودی دشمنان اسلام دست در دست هم دهیم.