به گزارش پایگاه خبری ربیع، رئیس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: قرار بوده مجلس درباره ارزش افزوده اردیبهشت ماه مشکلات را حل کند اما متاسفانه هنوز با توجه به نزدیک شدن به پایان سال در صحن مجلس مطرح نشده است.

رحیم بنامولایی در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن جلسات شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد, اظهار داشت: با توجه به مشکلات و تهدیدها بر همبستگی و همدلی و تعامل بین دولت و بخش خصوصی و عبور از تهدیدهای آمریکا و تبدیل آن به فرصت و نهایتا حل مشکلات معیشتی  مردم تاکید می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه فرصت خوبی پیش آمده که با حضور مدیران اجرایی دولتی و بخش خصوصی مشکلات پیش رو را  با همدلی حل کنیم, افزود: متاسفانه پنجره واحد و دولت الکترونیک به معنای واقعی  اجرایی نشده و همچنان سرگردانی ارباب رجوع باقی مانده است.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز عنوان کرد: در کمیته‌ای در اتاق بازرگانی البرز به دنبال حل این مشکلات هستیم  تا در این کمیته مشکلاتی که در نتیجه جزیره‌ای  عمل کردن روی داده را حل کنیم.

وی با بیان اینکه مجلس درباره ارزش افزوده  قرار بوده در اردیبهشت ماه مشکلات را حل کند اما متاسفانه هنوز با توجه به نزدیک شدن به پایان سال در صحن مجلس اعلام نشده, گفت: تولیدکنندگان ما هنوز  گرفتار یک سری مشکلات در زمینه ارزش افزوده هستند که می‌خواهیم نمایندگان مجلس این مشکل بخش  خصوصی را  در مجلس دنبال کنند.

وی ادامه داد: وعده‌ها و قول‌های نمایندگان در کمیسیون‌های مختلف باید به نتیجه برسد و از آنها به آسانی رد نشوند.