به گزارش پایگاه خبری ربیع، نهادها و سازمان‌ها، تشکل‌ها و وزارت‌خانه‌های علاقه‌مند به مشارکت در برنامه‌ها و نمایشگاه هفته‌ ملی کودک در تهران می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام برای استفاده از فضاهای نمایشگاهی، سالن‌های برپایی نشست و کارگاه، اقدام و برنامه‌ها و فعالیت‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه این رویداد ارایه کنند.

در فراخوان نمایشگاه «دست‌آوردهای سازمان‌ها در حوزه کودک و نوجوان»، از متقاضیان حضور در برنامه‌های هفته‌ ملی کودک خواسته شده است نماینده‌ خود را برای پیگیری کار با معرفی‌نامه‌ کتبی به همراه فرم ثبت‌نام تکمیل شده و اطلاعات پیوستی تا تاریخ اول مهر ۱۳۹۶ به صورت حضوری به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی، خیابان حجاب، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و یا از طریق رایانامه markazafarineshha۹۹۲@gmail.com به این دبیرخانه معرفی کنند.

در بخش دیگری از این فراخوان آمده است: روز جهانی کودک فرصتی است تا همه ما در هر سن و سالی که هستیم کودکی کنیم و کودک درون خود را بهتر بشناسیم و هم‌صدا با آینده‌سازان این مرز و بوم یک‌صدا فریاد برآریم که امید، شادی، آگاهی، نشاط و سرزندگی جامعه، جهان را به سوی زیبایی‌های مناسب‌تر رهنمون می‌سازد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌چنین اعلام آمادگی کرده است پیرو برگزاری نشست‌های شورای سیاست‌گذاری، نمایشگاه و برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک را با همراهی، همدلی و مشارکت دیگر نهادها و تشکل‌ها به اشتراک بگذارد تا همه فعالان حوزه کودک در این مسیر در کنار یکدیگر شاهد اتفاق‌های قابل تامل و ارزشمندی باشند.

برنامه‌های هفته ملی کودک امسال با شعار «هر کودک نشانی خداست…» طی روزهای ۱۵ تا ۲۱ مهر در تهران و سراسر ایران از سوی نهادها و سازمان‌های مختلف و در چهارچوب برنامه‌های ملی برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، فرم فراخوان برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک از طریق پایگاه خبری کانون www.kanoonnews.ir  یا وب سایت مرکز آفرینش‌ها به نشانی: www.markazafarineshha.ir قابل دسترسی است و علاقه‌مندان می‌توانند در صورت نیاز با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۹۷۱۲۰۲ و شماره فکس ۰۲۱۸۸۹۷۱۲۰۹ تماس بگیرند.

اتمام پیام/ اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون